Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre rámehet a házasságunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre rámehet a házasságunk igaz? Ő nagyon akar gyereket, én pedig legalább annyira nem.

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, nem egyszer, hogy 1 gyerek és nem több. Már 3 éves a gyermekünk és egyre többet kerül szóba egy újabb baba. Kérdezik az ismerősök, rokonok. Én pedig tudom, hogy nem akarok még egyet, semmi kétségem nincs. De ő pedig tudja hogy akar még.

Én elmondom neki az érzéseim, mindig. De ő annyit mond: "úgy is meggondolod magad" és csak mosolyog.

Még van 1 évem, mert abban egyetértünk, hogy vissza akarok menni dolgozni. De nagyon félek, ha letelik az egy év, akkor a házasságunknak vége.

Egyre többet kattog ezen az agyam. Nagyon szeretem őt, de nem tudok még egy gyermeket vállalni.


2014. ápr. 10. 10:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igaz, bocs, most látom, hogy mit írt az előző oldalon. Az Aviva tornával viszont meg tudja előzni a nem kívánt terhességet, de emellett én is a megbeszélés - ha szóban nem megy, akkor írásban - mellett vagyok.
2014. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es én valahogy hihetetlennek tartom, hogy egy torna megakadályozhatja a teherbeesést.
2014. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Pedig sokan használják, nálam is bevált.
2014. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Ez nem kifogás. Egyik védekezési módszer sem 100%, csak az önmegtartóztatás. "


4. válaszoló vagyok

Kézdező, neked pszichomókusra van szükséged, mert valami nagyon elromlott a fejedben, ezt minden rosszindulat és gúnyolódás nélkül írom, és nagyon komolyan.

Normális, ép gondolkodású FELNŐTT ember nem gondolkozik így. (Ez még rosszabb, mintha csak kifogás lenne.)

Nézd, nekem olyan maradi szüleim vannak, hogy konkrétan kitagadtak volna, ha házasság előtt teherbe esem. 30-on felül mentem férjhez, szerinted ezt szűzen kellett volna megtenni? Vagy te házasság előtt is önmegtartóztattál?

Sokéves tapasztalattal állítom neked, hogy NORMÁLIS, KÖRÜLTEKINTŐ védekezés mellett lehetetlen teherbe esni.

Ha nem bízol a spirálban, kombináld egy másik módszerrel, pl. kúppal. Esetleg még pluszban naptármódszerrel (ami önmagában nem megbízható, de spirállal együtt teljesen).

Persze a legbiztonságosabb a tabletta, nem olvastam végig a válaszokat, hogy az miért lett elvetve. Ha nincs kizáró ok, ami miatt nem szedheted, 1 ezrelék az esélye, hogy terhes leszel. Ha van, akkor kombináld a többit.

Ha meg ennyire parázol, tényleg szakember kell, hogy oldja a teljesen alaptalan és indokolatlan, józan észnek ellentmondó félelmeidet.

Ha pedig minden így marad, akkor sajnos nagyon rövid idő múlva elvált asszony leszel 1 gyerekkel. Rosszabb esetben megcsalt, elvált asszony 1 gyerekkel.

Válassz!

2014. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!