Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kirángatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kirángatni a férjem ebből?

Figyelt kérdés
A férjem állandóan rosszkedvű mert fáradt.Haza jön a gyerekek a nyakába ugranak már 10 perc múlva lerázza őket ,mesélném a napomat nem figyel.Várom a hétvégét mert hétköznap alig van együtt a család mindketten dolgozunk.Próbálnék programokat kitalálni hogy kimozduljunk néha.Nagyon ritkán lehet rávenni valamire .Hétvégén maszekol szinte mindig.Azt mondja így sem elég a pénz sosem.Én sosem panaszkodom hogy nem elég,sőt sztem jól élünk de neki semmi sem elég.Közben a gyerekeket én viszem mindenhova egyedül.Hogyan tudnám neki elmondani neki hogy jobban örülnék egy közös sétának ,kirándulásnak mint a pénznek.
2014. márc. 30. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Úgy ahogy leírtad. Mondd el neki kerek perec, hogy nektek ő hiányzik, és nem még több pénz. Azt is kifejthetnéd, hogy erre az állapotra már nagyon sok házasság ráment, és nem szeretnél te is ide jutni. Vegyen vissza egy kicsit a munkatempóból, különben baj lesz.
2014. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én még ajánlanám a Miért hazudik a férfi, miért sír a nő c. könyvet, amiben többek között erről is van szó. Neki is, neked is megvilágosító olvasmány lesz.
2014. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
45%
Tegyél egy papírfecnit rajta pénz felirattal az egyik székbe, a másik székbe meg ülj le te, aztán kérdezd meg, hogy melyiket választja. Ha a fecnit akkor menj el egy jó hosszú vakációra. Nélküle. :D
2014. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan, ki az úristen szórakozik azzal, hogy lepontoz?

Ajánlottam egy könyvet, amiben nagyon komolyan szó van pontosan erről a problémáról. Az okáról, ÉS hogy hogy lehet tudatosítani a másikban, hogy így nem jó. Ha bajotok van azzal, amit írtunk, akkor írjátok le, hogy mi a gond, de a tökömért kell szó nélkül lepontozni.

2014. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!