Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, amióta összeházasodtunk, mert messze költöztem a barátaimtól, néha neten írok nekik de ennyi. A kisfiam születése óta pedig, már a munkahelyemen sem tudok senkivel sem beszélgetni. Mát azért örülök a jó időnek, mert sokáig sétálhatok a városban, de ez akkor is uncsi így. Uncsi tesóm mondta, hogy ha a nagymama elvállalná a kicsit akkor mennyünk kocsikázni, sétálni kirándulni egyet ketten, úgy mint régen( 3 évvel fiatalabb srác). Hát férjem kiakadt, hogy én miért akarok csavarogni menni. Nem értem miért ilyen, én soha nem haragszom ha a barátaival szeretne lenni egy kicsit, akkor ő a saját rokonommal miért csinálja ezt?
2014. márc. 22. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom a szülés és a házasság előtt is korlátozó volt veled szemben. Most min lepődsz meg?
2014. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Beszélj vele ezekről az érzésekről.
2014. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Sok ilyet ismerek (mielőtt leharapják a fejem, tisztelet a kivételnek!)


A pasi mehet ide-oda, sörözgetni, bulizni a haverokkal, a nőnek kuss!

Szórakozás? Minek az neki? Takarítson, vagy főzzön ha unatkozik!


De ezek pasik általában nem egyik napról a másikra lesznek ilyenek....

2014. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Bámulatos, hogy ennyi idő után és ilyeneken kell, hogy kibukjon egy rossz választás. Gondolom a tipikus "asszony" vagy a szemében, feladataidat ellátod, de azokon kívül, mint ember, nemigen létezel számára. Hát.. Mintha egy gyerek lenne. Nevelj belé empátiát. Hoppá, kifejlett egyed? Lehetetlen.
2014. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Mennyünk kocsikázni???

MENNYÜNK???


Ha már annyira unatkozol, miért nem tanulsz meg helyesen írni?


(Tudod: menjünk)

2014. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem volt sosem annyi időm a kisgyermek, a háztartás stb mellett, hogy "uncsi" legyek.

Valami gond azért veled is van gondolod ?:) :) :)

2014. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha otthon ellátod a háztartást,plusz a gyereket,minden dolgodat elvégzed,és ezek után szeretnél egy kis időt magadra,akkor neked van igazad.Ez esetben beszélj a féjeddel,és mondd el neki,hogy szeretnél egy kis időt magadra is szakítani.Viszont ha lenne mit csinálnod,de elhanyagolod a teendőket,és inkább kimész a városba babakocsit tolni,akkor a férjedet is meglehet érteni.
2014. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

"Nem volt sosem annyi időm a kisgyermek, a háztartás stb mellett, hogy "uncsi" legyek.

Valami gond azért veled is van gondolod ?:) :) :)"


Vagy inkább veled?

Valószínűleg a kérdező jobban beosztja az idejét, és nem viszi el egész napját a házimunka, valamit a gyermekein sem lóg egész nap, hanem hagyja őket élni - így szabadideje is marad...

2014. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves nyolcas, semmi gond velem. Csupán szeretem a férjem, a gyermekeimet, és nem vagyok "uncsi", anélkül hogy a nyakukon ülnék, stb. Kérdező nem találja a helyét, aki boldog, akár a házasságában, akár a kisfiával, akár albérletben, vagy családi házban kifelé tekint, akár a gyermekre, háztartásra, férjére, családjára, jóidőre, stb. Kérdező befelé tekint, magával van elfoglalva, "uncsi" kisgyermek módjára itt a gyk-n várja a választ férje viselkedésére.

Két házasságom volt. Az első rossz volt, nem szerettük egymást úgy ahogyan kellett volna, ( agressziv férfi volt ) és kifelé tekingetett mindegyikünk. Ott a férj akarta megmondani, mint egy kiskorut ugy "kezelt", nem volt egészséges jogom magamhoz. Amikor csak tudtam sétáltam a gyerekkel, csak otthon ne kelljen lenni. El is váltunk négy év után. Második házasságból egyszer sem jutott eszembe, hogy uncsi. Nem akarnak irányitani mint egy ovodás kislányt, de nem is engedném.Mindent megbeszélünk, közösen töltjük a szabadidőnket, eszünkbe sem jut hogy megkérdőjeleznénk egymás gondolkodást, stb. Ehhez azonban fel kell nőni. Mindkettőjüknek.

2014. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg, de rengeteg nő beszélt nekem szorongva arról, hogy ő nem elég szorgalmas, kedves, figyelmes, önzetlen, odaadó. És később kiderült: a partnerük ítéletét, szavait interpretálják így. Magukban keresték a hibát, és a kompetens énjük, önbecsülésük egyre csak porladt szét. Felbecsülhetetlenül sok nő él folyamatos lekicsinylésben, gúnyolódás céltáblájaként, elvárásoktól béklyózva, funkcióvá silányítva. Soha nem láthatja azt a partnere tükrében, hogy ő jó. És marcangolja magát, kínlódik. Cseppet sem sziszeg a foga közül, hogy az a szemét: a saját meg nem felelésétől, alkalmatlanságától, a belsővé tett ítéletektől szenved. A férj mondja meg, mi legyen — esetleg egyes részterületeket és az azokkal járó teendőket és felelősséget átengedi a nőknek –, a férj szabja meg, mi a normális, mi az, amiről érdemes beszélni, ha végre nekiülnek; a férj jelenti ki a nőről, hogy nem normális, túloz, bolhából elefántot csinál. És ezt senki nem tartja lelki gyötrésnek meg manipulációnak. Erre az alkalmazkodás meg a szeretet a megoldás a közvélekedés tanácsai szerint. Fáradt szegény, értetek dolgozik…
2014. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!