Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, amióta összeházasodtunk, mert messze költöztem a barátaimtól, néha neten írok nekik de ennyi. A kisfiam születése óta pedig, már a munkahelyemen sem tudok senkivel sem beszélgetni. Mát azért örülök a jó időnek, mert sokáig sétálhatok a városban, de ez akkor is uncsi így. Uncsi tesóm mondta, hogy ha a nagymama elvállalná a kicsit akkor mennyünk kocsikázni, sétálni kirándulni egyet ketten, úgy mint régen( 3 évvel fiatalabb srác). Hát férjem kiakadt, hogy én miért akarok csavarogni menni. Nem értem miért ilyen, én soha nem haragszom ha a barátaival szeretne lenni egy kicsit, akkor ő a saját rokonommal miért csinálja ezt?
2014. márc. 22. 16:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-esben irt vélemény természetesen nem a sajátom, a Nők Lapjában egy cikk, amit azért irtam ide, hogy tudd, nem vagy egyedül. Sajnos a mai magyar házasságokban még mindig érezhető az alá-fölé rendeltség, bár ma már azért jóval modernebb a gondolkodás, mint valamikor a század elején volt.
2014. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!