Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondana a ferjed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondana a ferjed, hogy nem tud veled elni a hisztid miatt, es utana osszebujnatok, akkor szerintetek van valakije?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

????

A kettő / vagy inkább 3 nem függ össze

2014. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
nem értem a kérdést, tedd már fel légyszives még egyszer... és veszökkel elválasztva a mondatrészeket
2014. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Hisztis nővel senki nem tud együtt élni, de azért még lefeküdhet veled. Ez csak szex, semmi más.

Ha továbbra is hisztizel, akkor ott hagy és keres magának valaki mást.

2014. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
már nem keres már talált
2014. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Naiv nő mellett buta pasi!
2014. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Remélte, hogy szex közben nem hisztizel. :)
2014. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

elképzelhető, de az szinte biztos, hogy mást keres, ha

még nincs is


tapasztalat.


engem akkor kezdett el hibáztatni ilyen olyan ürügyekkel(én hülye meg tele is lettem önváddal) amikor regizett társkeresőre, ott levelezések, stb stb

de érdekes, hogy addig meg jó voltam, addig meg nem hibáztatgatott

2014. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Közölte veled kerek perec, hogy mi a baj, min kell változtatni. Ez nem befolyásolja, hogy szeret, és hogy szeret veled szerelmeskedni. Csak mert megmondja, hogy hisztizel, még nem kell, hogy legyen valakije, vannak értelmes emberek, akik kinyitják a szájukat, ha baj van, és nem elsunnyogják, hogy hátha a másik magától megoldja a bajokat, mikor nem is tudja, hogy vannak.

Tehát, mit kell tenned: nem hisztizni, nem kombinálni, hanem szeretni a férjedet, és ha valami konkrét bajod van, azt értelmes felnőttkén közölni, normális hangnemben, nem hisztizve.

2014. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Veled nem tud élni, mert egy hisztis pi..csa vagy, de amíg nincs más, addig jó eszel egyéb célra.
2014. márc. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem voltl mindig ilyen, hiszen akkor nem házasodtatok volna össze.

Sajnos nem folyamatosan prőbltátpk megoldani a problémáitokat látszólag, vagy nem vetted a férjed figyekmeztetéseit.

Bem tudni, hogy tényleg hisztizet, vagy csak a ferjed tartja annak, hiszen ilyen is olyan is előfordul nem kis szmban.

Attól meg szerethet, csqk má nem bírja a mindnnapos feszültséget, a szerinte hisztit, és viselkedésedet.

De attól meg kívánhat.

Attól még nem biztos hogy van valakije..

Írtam, hogy a 3 nem függ össze



Tehát: mert nem tud veled élni( nem jók a mindennapok) attól szeret, és kiván,tehát szexeltek..

Ez nem zárja ki, hogy legyen valakije, de nem is erősíti meg..

De ahhoz, hogy szexeljetek, nem kell szeretnie sem..hiszen a szex attól lehet jó..

Ha nem szexelne veled,memet annyira elege van, akkor sem feltétlenül van valakije..

De ugye ami késik nem múlik...ha továbbra is ondok lesznek a kapcsolatotokban, akkor előbb utóbb lesz valakije..


Mi szerinte a hisztid, min gondolod úgy hogy szeretnél, vagy tudnál változtatni?

2014. márc. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!