Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van akinek az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek az esküvő előtt halt meg valakije?

Figyelt kérdés
Megtartottátok? Mennyivel előtte halt meg?
2014. febr. 27. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem nekem, a közvetlen munkatársamnak volt ilyen szörnyű élménye. A vőlegény apja három héttel az esküvő előtt halt meg. Megtartották, de állófogadás volt lagzi helyett.
2014. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen. A férjem nagymamája 3 hónappal az esküvő előtt halt meg sajnos. Megtartottuk, de hiányzott onnan nagyon sajnos! :( Illetve anyukám az intenzív osztályon volt élet és halál között, mikor mi esküdtünk. Nem tudtuk, hogy életben marad-e, pénteken még műtötték. De szerencsére igen. Volt nagy dilemmázás, hogy mi legyen, sírtam rengeteget, de végül is megtartottuk.
2014. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Unokatestvéremnek az édesanyja halt meg, nem akarták megtartani az esküvőt,nehogy az legyen, hogy pár hete meghalt az anya és ők buliznak, de a rokonok mondták nekik,hogy nyugodtan tartsák meg, megtartották de csak a polgárit.
2014. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Olyanról tudok, hogy az esküvő délelőttjén halt meg a vőlegény anyja, infarktusban. Megtartották az esküvőt, mert a vendégek jó része már a helyszínen vagy úton volt. (Külföldi esküvő volt, sok vendég repülővel érkezett több száz vagy ezer kilométerről.)
2014. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én azt mondom, egyszer van esküvője az embernek az életben (jó esetben), és az legyen igazi boldog esemény. Friss gyásszal nem tartanám meg, senki nem tudna igazán örülni, így inkább halasszunk pár hónapot, minthogy gyakorlatilag halotti megemlékezés legyen a lagziból és végigsírjuk, vagy csak a papírmunkát intézzük mulatság nélkül.
2014. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mit tennék hasonló esetben, nem is minősítek senkit a döntéséért, csak leírtam, amiről hallottam. (Esküvői szolgáltató vagyok, több ilyen esetről is tudok.) Erre kaptam egy jó nagy nullát, köszi. A fene se akar itt már beszélgetni, értelmetlen, csak arról szól az összes kérdés, hogy leszólják a válaszadókat. Pontozzatok csak, én mentem... (4-es voltam.)
2014. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Apósom halt meg a sógornőmék esküvője előtt másfél hónappal. Ők megtartották, mi nem tettük volna. Sem a férjem, sem én! Sokan nem is jöttek el, mert nyilván mondták,hogy nem tudnának még ünnepelni!

Igazából nem is értettem, mert egy 50 ezres ruha foglalási díjon kívül még tulajdonképpen semmi sem volt kifizetve, tehát simán lehetett volna csúsztatni pár hónapot!

Meg a férjemet és anyósomat sem volt jó úgy látni,hogy próbálták a mosolyt az arcukra erőltetni egész éjjel!

2014. febr. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nagymamám halt meg 4 hónappal az esküvő előtt. Mi gondolkodtuk, hogy elhalasszuk, de nagypapám azt mondta, hogy a mama ha tudná ő lenne a legszomorúbb, hogy nem tartjuk meg.


Gyönyörű esküvőnk volt. A vőfély megemlékezett egy nagyon szép beszédben azokról akik már nem lehetnek velünk, másnap pedig kimentünk a temetőbe a férjemmel és kivittük a csokromat a mamikámnak.

2014. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rokon párnál a férj nagypapája halt meg egy héttel az esküvő előtt. Ők megtartották mind a két szertartást és a vacsorát, de a hajnalig tartó mulatozás elmaradt. Szerintem jól döntöttek.
2014. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem apukája egy hónappal az esküvő kitűzött időpontja előtt halt meg. Halála előtt 2-3 héttel mondtuk le, mert láttuk, hogy sajnos nem gyógyulhat meg. Három hónappal később tartottuk meg az esküvőt.
2014. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!