Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert kellene bajom megosstano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellene bajom megosstanom a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Elso sorban a munkahelyi problemakra gondolok, o nem ert a munkamhoz es a munkazarsaimat sem ismeri.

Megoldani csak en tudom, felesleges lenne otthon ot ezzel farasztani.

De a ferjem mindig panaszkodik, hogy a fonoke ... vagy az uj kollega... es a tobbiek ... meg ez a program....

Meg hallgatom, de unom es van nekem is eleg bajom a munkahelyemen csak eppen en nem vissuem haza.

Nalatok, hogy megy ez? Sokat beszeltek otthon a munkatokrol?


2014. márc. 6. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

ajjaj

bocs, enm akarok károgó lenni, de ilyen hozzáállással hamar bekövetkezik a válás.



mennyiben segítettél a férjednek a problémája megoldásában? biztosan ő is " unja" hogy nem tud változtatni, vagy nem sikerül neki, nem véletlenül jön elő mindig ugyanaz..

2014. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már megszokta, hogy ha bajom van akkor magamba fordulok, és egy szót nem tud belőlem kiszedni, nekem kell feldolgoznom, és utána tudok róla beszélni, mert a faggatózást útálom, a bajommal meg nem szeretek mást terhelni. Egyrészt felesleges terhet nem rakok rá a másik vállára, másrészt úgyis nekem kell megoldanom egyedül.
2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mustafa33 ***** válasza:
68%

Apám olyan helyen dolgozott, hogy nem beszélhetett, pontosan nem is tudtuk mit csinál. Annyit csak hogy műszaki és hadügy. Úgyhogy nem voltunk ehez szokva. Ha olyankopr voltam az anyóséknál amikor éppen hazajött munkából, akkor meg nem tudtam hová tenni azt, hogy belépett és azzal kezdte: -hát az úgy volt, hogy a Kovács azt mondta, hogy a Nagyné menjen a Kisnéhez és a Takácsal csinálják meg a mittudoménmit és erre a Kisné azt mondta, hogy a Nagyné menjen a fenébe a Takácsal együtt, mert a Kovács a Szekeressel úgyis azt találja majd ki, hogy a Fargó a Almásival csinálja majd meg a ...... Ez ment vagy másfél óra hosszat monológban. Míg az apósom rá nem szól, hogy akkor ezt lerendeztük és most már ehetnénk is. Szóval el voltam hűlve. Aztán rájöttem, hogy úgy kell reagálni mint az apósom, aki azt állította, hogy azért van két fülünk, hogy az egyiken be, a másikon ki, mert egyébbként ettő széthasadna a fejünk.

Én meg csak akkor beszéltem a munkahelyi dolgaimról, ha az mindkettőnket érintette. Mi a fenének mondtam volna el, hogy a traktoristám mit csinált a gépével, vagy hogy a marinéninek kicsorbult a kapája.

2014. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen megbeszéljük, hogy mi volt munkában. Persze nem percre pontosan, de hogy mi bosszantott fel, min nevettünk egy nagyot a kollégákkal, milyen hülyeséget talált már megint ki a főnökünk, stb. Ha egy átlagos nap volt, van hogy az egész megvan 5 perc alatt, de akár egy órán keresztül is tarthat vagy többször is szóba kerülhet, ha valami nagyobb dolog történt. Az persze nem jó, ha Te csak hallgatod és unod, mert mindig ugyanazt mondja. De esetleg javasolhatnál megoldásokat, bíztathatnád, hogy keressen egy másik munkát... Ha továbbra is így fogsz hozzáállni a beszélgetéshez, előbb vagy utóbb, de már valamennyi témát unalmasnak fogod találni vele. Aztán egy nap rádöbbensz, hogy már nem is beszélgettek és elgondolkodsz azon, hogy vajon miért is vagytok együtt... Szóval ha már most látod a problémát, akkor már most próbáld meg megoldani, mielőtt nem késő. Akár úgy is, hogy javaslod, hogy naponta max negyed órát szabad otthon munkáról beszélnetek. Egyéként senki nem mondta, hogy meg kell vele beszélned a munkahelyi problémákat. Viszont azért vagytok egy pár, hogy minden problémát együtt oldjatok meg. Ha csak meghallgatod, igazat adsz neki, empatikus vagy már azzal is sokat segíthetsz.
2014. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!