Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert kellene bajom megosstano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellene bajom megosstanom a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Elso sorban a munkahelyi problemakra gondolok, o nem ert a munkamhoz es a munkazarsaimat sem ismeri.

Megoldani csak en tudom, felesleges lenne otthon ot ezzel farasztani.

De a ferjem mindig panaszkodik, hogy a fonoke ... vagy az uj kollega... es a tobbiek ... meg ez a program....

Meg hallgatom, de unom es van nekem is eleg bajom a munkahelyemen csak eppen en nem vissuem haza.

Nalatok, hogy megy ez? Sokat beszeltek otthon a munkatokrol?


2014. márc. 6. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hö?
2014. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi meg szoktuk beszelni ezeket a dolgokat is. Egy parkapcsolat resze ez is, hogy beszelgetunk a munkankrol, munkahelyunkrol.
2014. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szép, tartalmas, egymást támogató kapcsolatotok lehet, mit ne mondjak.
2014. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
látom Miskolcon mindenkinek jutott az ingyen laptopból... Most már csak meg kellene tanulni magyarul és lehetne is használni -.-"
2014. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Mindent megosztunk egymással, de ami a fő, ha a másik megtisztel bennünket azzal, hogy elmesél valamit, ami bántja, meghallgatjuk és odafigyelünk rá. Még akkor is, ha picit unalmasabb a téma.

Ha te nem hallgatod meg, majd mesél másnak...

2014. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem sokat, de igen megbeszéljük, és segítünk a másiknak, hogy hogyankezeljen egy-egy helyzetet..

sosem untam sőt, kérdeze is róla...ezz oda-vissza működik..


általában ha hazaérünk akkor egy fél óra aklimatizálódás általános


átöltözés, elpakolás..stb, egy teával vagy borral, sörrel vagy egy hideg limonádéval leülünk...megnézzük az e-maileket, híreket ez kb kél óra akkor elkezdünk beszélgetni, mindketten elmondjuk mi történt azbnap..

kb fél óra-1 óra ezzel telik.. amikor kibeszéltük, akkor félretesszük, és jöhet minden más..

2014. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi meg szoktuk beszélni a munkahelyi dolgokat (IS). Nem is tudnám elképzelni, hogy "unjam", ha az esetleges problémáiról beszél. Ki hallgassa meg, ha nem én?
2014. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Egy házasságban alap dolog, hogy meghallgatom a másik problémáját, és én is elmondom az enyémet. Akkor is, ha nem tudok rajta segíteni.

Akinek gondja van, már az is megnyugtató, ha elmondhatja valakinek.

Ha nálatok ez nem így van, nem lesz hosszú a házasságotok.

2014. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De ha minden nap ugyan az a tema, es mar szazszor at beszeltuk!

Ha komoly gondja, problemaja lenne akkor meg hallgatnam es probalnek jo tanaccsal szolgalni.

De egy eve hallgatom ugyanazt a hulye@eget!

2014. márc. 6. 16:24
 10/14 A kérdező kommentje:
9 eve vagyunk egyutt, 5 eve hazasok.
2014. márc. 6. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!