Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell azon pattogni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azon pattogni, a kedves rokonak, hogy a férjem és én sem hordjuk a gyürünket? Ti hordjátok?

Figyelt kérdés

Egyik rokonak feltünt ,hogy nem hordjuk a gyürüt.

El kezdte ,hogy akkor mi biztos nem vagyunk jól ,és biztos kifelé kacsingatunk.

4 éve vagyunk házasok . A férjem a munkája miatt nem hordja ,én meg 2szer jól elakadtam és kicsit elferdült.fogtam beraktam a dobozba. Azon pörög a nagynéni ,és most már az egész familia ,hogy legalább a családi ünnepeken hordjuk. Szeritem ,és aférjem szerint is tudjuk ,és tudják a környezetünkben ,hogy összetartozunk.


2014. febr. 19. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

mi hordjuk..a férjem és én is...


de nem ezen múlik a házasság.. csúnya is lenne


a vicc, hogy az esküvő nem kötelező eleme a gyűrűhúzás, van akinek nincs is



nálunk megkérdeztem a férjemet, hogy fogja-e hordani, ha nem akkor dísznek nem is vettünk volna neki.../munkája engedi/


ne foglalkozzatok velük!!!

2014. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hordjuk :-) ! Hozzám tartozik a gyűrű .. hiányérzetem i lenne nélküle . A párom is hordja ,pedig építőiparban dolgozik .
2014. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem hordok. Utálom a gyűrűt, minden formájában.

A férjem sem hordja. Száz éve legalább, hogy boldog házasok vagyunk. :)


A nagynéni talán mással foglalkozzon, vagy annyira unatkozik, hogy nagyon szeretné szétverni a házasságotokat? Neked miért fontos, hogy ő min pattog?


Javaslat: a legközelebbi szülinapjára vegyél egy söprűt. Egyrészt söpörjön a saját háza előtt, másrészt tudod, kiket szoktak söprűvel ábrázolni... :)

2014. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátokkal, vagy családdal találkozunk, akkor felvesszük mindketten mert egyébként szeretjük hordani.


Én munkába is hordom. A férjem csak akkor veszi fel a munkahelyén ha nincs hideg (szabadban dolgozik).... mert akkor kesztyűben van, úgysem látja senki. 1x vette fel kesztyűben is... 3 napra elhagyta, mert a kesztyű levételével lejött a gyűrű is és beleesett az egyik bakancsába... nem vettük észre. napok múlva találtam csak meg. Nagyon megijedtünk...Pont az első házasságunk évfordulója előtt történt 1 hónappal....elrontotta volna az évfordulónkat nagyon. Így hidegben inkább nem veszi fel. Ilyenkor azt a gyűrűt hordja inkább amit akkor kapott, amikor megkérte a kezem.


Itthon egyikünk sem hordja. Csak a nászéjszakán volt rajtunk:)

2014. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Anyukám nem hordja, mert egy egyszer leesett a székről ablakpucolás közben és beakadt a gyűrűje az ablakkilincsbe, elferdült, meg csoda, hogy nem esett le az ujja kb. Szóval akkor fájt neki, le is vette, utána meg nem csináltatta meg, így nem került vissza rá. Nevelőapukám meg amúgy se hordta, csak akkor veszi fel, ha valahova öltönyt húz.
2014. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Mi mindketten hordjuk, a szüleink is és kb mindenki, aki házas...
2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Megint itt járt lepontozó manó. Komolyan mondom, ez már nevetséges!
2014. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mióta kertes házban lakunk, 7 éve azóta nem hordja a férjem. Ő itthon mindig fúr-farag, a gyűrű zavarta, levette és mindig kerestük. Végül megegyeztünk, hogy csak akkor veszi fel, ha kiöltözős alkalom van. Jelenleg én sem hordom, mert szülés után maradt még rajtam súlyfelesleg és még nem kényelmes, de utána biztos fölveszem.


És egy kedves sztori. A nagyszüleimnek soha nem volt karikagyűrűjük. A mamám a frontra szökött 17 évesen a nagyapám után, és ott a tábori lelkész adta össze őket. A gyűrűt a háború után sem pótolták. Az aranylakodalmukon az anyakönyvvezető a szertartás előtt kérte a jegygyűrűket. Mondták, hogy nekik olyan nincs. Elmondták a sztorit, az anyakönyvvezető pedig az ünnepi beszédbe is beleszőtte, hogy lám, nem ezen múlik a tartós házasság. (

2014. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi mindketten horjuk a férjemmel majd' 15 éve. Csak kórházi tartózkodásokkor vettük le, amikor szültem vagy őt műtötték. De nem ezen múlik.
2014. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi 25 éves házasok vagyunk és NINCS gyürünk, söt NEM IS VOLT SOHA!! Viszont kimondottan jó a házasságunkm ez NEM a gyürün múlik.
2014. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!