Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell azon pattogni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azon pattogni, a kedves rokonak, hogy a férjem és én sem hordjuk a gyürünket? Ti hordjátok?

Figyelt kérdés

Egyik rokonak feltünt ,hogy nem hordjuk a gyürüt.

El kezdte ,hogy akkor mi biztos nem vagyunk jól ,és biztos kifelé kacsingatunk.

4 éve vagyunk házasok . A férjem a munkája miatt nem hordja ,én meg 2szer jól elakadtam és kicsit elferdült.fogtam beraktam a dobozba. Azon pörög a nagynéni ,és most már az egész familia ,hogy legalább a családi ünnepeken hordjuk. Szeritem ,és aférjem szerint is tudjuk ,és tudják a környezetünkben ,hogy összetartozunk.


2014. febr. 19. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
El kell kezdeni teljesen ignorálni az ilyen agyalágyult rokonokat.
2014. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Én sem igazán hordom, zavar. Sose hordtam gyűrűket egyébként sem, csak buliba, alkalmakra. Néha felveszem, de mindig lekerül egy idő után :)
2014. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozzatok velük! Én hordtam, nagyon vigyázva, hogy mindig levegyem, amikor a kertben dolgozok, vagy valami olyasmit csinálok, hogy elveszhet, egyetlen egyszer felejtkeztem el erről, el is veszett. :/

A férjem meg a munkahelyén nem is hordhatja.

2014. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Eleinte hordtam, büszke voltam, hogy jegygyűrű csillog az ujjamon. Ez tartott kb. fél évig, amíg mindenki észre nem vette. :)Aztán már nem érdekelt, csak megszokásból viseltem. A férjemé a dobozban pihent mindig is, évente egyszer, ha felveszi, de szerintem tavaly se, meg előtte is elfelejtette a családi összejövetel előtt. Én akkor tettem le végérvényesen, amikor babát vártam, és idegesíteni kezdett az ékszer. Az ujjamra rászorult, kényelmetlen lett, hát elraktam. Szülés után meg sokat fogytam,simán lecsúszik még a középső ujjamról is. Múltkor kérdezte a férjem, hogy csináltassunk-e másikat, de nem kell,minek? Amíg itthon vagyok, nem kell, úgysem használok semmilyen ékszert, idegesít. Órát, nyakláncot sem hordok azóta, fülbevalóból is a lányom első próba-bébifülbevalója van benne a fülemben, amivel szúrták neki. Elszoktam tőle, és nem is érdekel. Nem ettől leszek férjes asszony, és nem szeretem kevésbé a férjemet sem.
2014. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én amúgy simán mondanám a rokonnak, hogy örülök, hogy ez a legnagyobb gondja az életben, hogy én nem viselek gyűrűt. (Vagy viccesen, könnyedén azt mondanám, hogy zaciba adtuk, hogy ki tudjuk fizetni a villanyszámlát. )
2014. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem is nagyon ismerek olyat, aki hordja. Szüleim sem hordják, pedig 20 éve házasok.
2014. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15 éve vagyunk házasok, már vagy 8 éve nem hordom. A férjem a munkája miatt nem tudja kb 1 évben 1x van rajta és rajtam is. Egy gyűrűt viselek azt is a férjemtől kaptam, köves. Nem attól leszek férjes asszony!
2014. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
A gyürü hordás vagy nem hordás eggyáltalán nem számít az csak egy kellék volt az esküvün. Attól még ugyan úgy lehet szeretni a másikat a rokon meg mit gondol talán nincs máson gondolkoznia.
2014. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Én is és a férjem is hordja.Én nem vagyok agyonékszerezve.Ezüst karikagyűrűnk van,szeretjük,megszoktuk.Mivel viszonylag egyszert választottunk így nem is lehet vele "villogni" de nem is akartunk.
2014. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Engem is zavar,de minden ékszer,nem hordok semmit,pedig tetszenének...
2014. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!