Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minden nap hordjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap hordjátok az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ja
2010. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettőnknek karikagyűrűje van,,és állandóan hordjuk. Olyan,hogy eljegyzési gyűrű a magyar szokások szerint nincs. Egy kísérő gyűrűt pedig bármelyik nő hordhat,nem csak az,akit eljegyeztek.
2010. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megkaptam, le se tettem, szóval igen!
2010. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az eljegyzésen láttam utoljára :D

szülész nőgyógyász leszek, nem hordunk ékszert a kezünkön, de alapból sem hordtam soha gyűrűt, nem bírom elviselni.Tetovált jegygyűrűnk van.

2010. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, pedig 11 és fél éve élek boldog házasságban. Eleinte hordtam, de mivel alapban nem vagyok ékszer kedvelő, ezért jó ideje nem veszem fel, csak ha valami puccos helyre nem megyünk. Persze ha akkor is el nem felejtem. :-) Ez van, szerintem nem múlik rajta semmi.
2010. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak hajmosáshoz veszem le mert félek hogy leesik (kicsit nagy a bal kezemre, mert karikagyűrű ezért a jobbra próbáltuk).
2010. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én otthon nem hordom, csak ha megyünk valahová.
2010. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

éjjel nappal rajtam van, és a férjemen is.

pedig nem hordok ékszert, féltem, hogy a gyűrűt meg tudom-e szokni, de nagyon hamar sikerült.

2010. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem hordjuk, én eleinte mindig viseltem, csak azóta nem, amióta terhes lettem és a szülés után meg elszoktam tőle. A párom meg a munkahelye miatt nem hordhatja, mert balesetveszélyes, így én sem erőltetem. Persze ha megyünk valahova, mindketten felvesszük arra az időre.
2010. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!