Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság mennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után kötöttetek házasságot? Valamint előtte mennyi ideje voltatok együtt és mikor költöztetek össze? Esetleg baba született már?
2014. febr. 7. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi 10 hónapra költöztünk össze ebben az évben tervezünk összeházasodni és babát is hamarosan tervezünk :)
2014. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

5. évfordulónkon


3,5 éve éltünk "hivatalosan" együtt, de kb 1hét után már nem nagyon töltöttünk külön éjszakát(pedig akkor még nem nem feküdtünk le egymással)


még nincs gyerek:(

2014. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Kb 2-3 hónap után költöztünk össze, nem volt konkrét dátom, egyszer csak ittfelejtettem magam:D 4 hónap után kérte meg a kezem. 1 év 8 hónaposok voltunk, mikor volt az esküvő. Még nincs gyerekünk.
2014. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több mint 1év után költöztünk össze, rá 3évre volt az esküvő. És az esküvő után 4évvel jött az első gyerek, rá 3,5évre a második gyerek.
2014. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
3 hónap után kérte meg a kezem, rá 3 hónapra esküvő. 8 éve vagyunk együtt, 4 éves a lányunk.
2014. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
48%

3 hónap után összeköltöztünk, 2 év együttélés után összeházasodtunk. 3 év múlva jöttek az ikrek.

Amikor megismertem 20 éves voltam, ő 35.

Sokak szerint kicsit gyors volt a tempó, de nem bántam meg. 10 éve boldog házasságban élünk.

2014. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
7,5 éves volt a kapcsolat,mikor összeházasodtunk.Előtte 4 évet éltünk együtt.Az esküvőn már egyéves volt a lányunk.
2014. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%

Csak arra lennék kíváncsi, hogy akik itt nagy büszkén kijelentik, hogy már volt gyerekük mikor megesküdtek a család a rokonság a hátuk mögött hogyan nézett rájuk...


Mert azért a mai világ nem annyira erkölcstelen mint ahogy a média(és ez a weblap)sugalja. A család, a rokonság akkor néz fel a párra ha rendesen megesküsznek és csak utána jön a baba.


Persze a szemükbe nem szóljuk meg ezeket...csak a hátuk mögött mosolygunk össze.


Ja...és lehet lepontozni:-))) Szegényeknek ez a legnagyobb örömük. Vadházasságban élnek és lepontoznak.

2014. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 8-as. Nem élek vadházasságban, 3,5 éve vagyunk házasok, a fiunk 20 hónapos (gondolom sikerül kiszámolni, hogy jóval az esküvő után estem teherbe), mégis lepontoztalak, mert ostobaságot írtál.

A kérdésre válaszolva: 3,5 év után házasodtunk össze, akkor már 3 éve együtt éltünk.

2014. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Csak arra lennék kíváncsi, hogy akik itt nagy büszkén kijelentik, hogy már volt gyerekük mikor megesküdtek a család a rokonság a hátuk mögött hogyan nézett rájuk... "


Én szívesen válaszolok, mert amíg mi összeházasodtunk a bátyámék nem. Képzeld ugyanúgy néz rájuk mindenki. Amíg nekünk fontos volt, nekik nem, de minden ugyanúgy megy. Miért kéne lepontozni téged? Úgy érzed rossz fát tettél a tűzre?:)

2014. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!