Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El tudnád viselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád viselni?

Figyelt kérdés
Ha a férjed/feleséged mindig megosztaná valaki mással ha épp veled van gondja?

2014. febr. 7. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha velem is megbeszéli és tudunk róla beszélgetni, akkor igen.

Sok embernek van egy nagyon jó barátja, akinek szereti elmondani minden gondját, így könnyebb neki.

Ez önmagában nem baj, ha nem állandóan a másik fél szidalmazása és szapulása megy.

2014. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem
2014. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
nem, mert permanensen ez borzasztó bántó és demoralizálja a kapcsolatot. nagyobb válság, krízis esetén érthető, de az effajta folyamatos "kibeszélésre" érett felnőttnek már nincs igénye szerintem. aki még mindig csak így tudja enyhíteni a benne keletkezett feszültséget és megoldást találni a problémára, gyermekded lélekkel és IQ-val rendelkezik.
2014. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel csak az a gond, hogy az a valaki csak az egyik oldalt ismeri, így egy ferde kép alakulhat ki rólad, ami nem igaz abban a formában. Ez akkor cink, ha ismeritek egymást és esetleg tovább is adja, így az ismeretségi körben te vagy elásva.
2014. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha nem 1 embernek beszél erről?
2014. febr. 7. 12:01
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

gáz :)


és mi van akkor, ha rébuszokban beszél, mint a kérdező?!?! :D


viccen kívül: kicsit konkretizálhatnád a problémát mert így csak általánosságokat lehet írni

2014. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem is ilyen, nagyon mérges voltam rá mindig.Sõt voltak dolgok, amelyeket én nem szerettem volna,hogy tudjanak róla.En soha nem mondtam róla senkinek semmit, még a családmnak sem. Most már én is kibeszélem, és figyelem a reakcióját.
2014. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nincs konkrétum. Ez van általánosságban. Már ezerszer kértem, hogy előbb itthon mondja el, hogy gondja van velem vagy bármivel amihez közöm van. Mégse így tesz. A barátai hamarabb tudnak mindenről mint én magam. Nagyon idegesít!
2014. febr. 7. 12:06
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok.

Ez tényleg gond, amit te leírsz, mert ez már konkrétan a kibeszélés kategória.

2014. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az IQ-val nincs gond nála... sokkal inkább az EQ-val. :D

Intelligens, normális felnőtt ember, rendes emberi kapcsolatokkal. Ez a szituáció az amit nem tud kezelni. Csak már lassan én csavarodok be ettől, mert hiába mondom évek óta, hogy rommá éget ezzel a barátok előtt.

2014. febr. 7. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!