Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegye, ha egy sz. Keverő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegye, ha egy sz. Keverő került a képbe? Félek, hogy rámegy a házasságunk.

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédunk szerintem szemet vetett a páromra. Nem vagyunk jóba vele, tudjuk milyen sunyi.

A párom volt m.helyére is odament, és amikor volt rá alkalma, udvaroltatni akart magának. Mikor épp hullámvölgyben volt a kapcsolatunk, a nő megpróbált közelebb férkőzni a páromhoz. Persze neki csak jól esett, hogy valaki meghallgatja, esetleg tanácsot ad, hogy béküljünk ki stb. A nő viszont komolyan vette a "barátságot". Aztán mikor megtudtam, hogy a hátam mögött beszélgetnek eléggé kiakadtam. Választás elé kényszerítettem, hogy egy pár hónapos "ismeretséget" vagy engem választ. Bevallom, féltékeny voltam/vagyok ami rossz tulajdonság, de bennem van és ez ellen nem tudok mit tenni. (Nem egyszer írt a páromnak a közösségi oldalon is. Szinte faggatta, ajánlkozott neki, hogyha beszélgetni van kedve ugorjon be hozzá. Volt, amikor egy tortával állított be hozzánk, mert úgy tudta hogy visszaköltöztem a szüleimhez. És a páromat akarta "megvigasztalni" a tortával. Én persze megköszöntem a tortát, és még a receptet is elkértem.... :)

A párom azt mondta természetesen engem választ, és nem fog többet csacsogni ezzel a nővel, ha ez nekem rosszul esik.

Szinte el is felejtettük a dolgot, mindent próbáltunk rendbe hozni.

Pár hete küldött a nő smst a páromnak, hogy régen látta, él e még stb. (Előtte kb 2 nappal futottunk össze a ház körül). Nem volt ismerős a szám, ezért csak ennyit reagáltunk "ki vagy?". Erre a nő válaszolt: "ezek szerint akkor ennyi". Persze elég nagy vita lett belőle, mikor hívogattam a telefonszámot, a nő nem merte felvenni. Mikor egy elég bunkó smst küldtem, arra reagált, és elárulta hogy ő az a sunyi szomszéd.

Kérdőre vontam, mégis mi van közte meg a párom között aminek "vége"... Ja, hát ők csak barátok voltak...

Megbeszéltük a párommal a dolgokat, a nő meg elnézést kért, hogy bekavart (biztosan őszintén "megbánta"), és ne gondoljam hogy ő akar bármit is a páromtól, mert neki férje van akit szeret meg 2 gyereke... Mintha ez akadály lenne....

Most megint küldött egy smst, mindenféle kitalált indokkal keresi a páromat. Ő nem beszél vele, köszönni is csak akkor köszönünk ha muszáj. Közösségi oldalon tiltva, bár a közös ismerősöktől jönnek a levelek, hogy miket ír ki.

Legutóbb így célozgatott:

"Miért van az,hogy az ember időnként azt veszíti el akit szeret vagy kedvel,de mégsem tud rá haragudni,mert reméli,hogy egyszer rájön,hogy tévedett és visszatalál és mindent ott lehet majd folytatni ahol abbahagytuk."


Költözni nincs most lehetőségünk (szerencsére albérletben lakunk). Folyamatosan feszült vagyok, az egész kihat a kapcsolatunkra. Párom próbál nyugtatni, de tudom hogy fordított helyzetben ő is így viselkedne.

Tudom, hogy nem kezdene ki vele, mert a hajléktalan roma nő különbül néz ki mint ez a sunyi dög.

Viszont a nő tudja, mikor mit kell tennie ahhoz, hogy feszültséget generáljon.

Köszönöm a normális válaszokat.


2014. jan. 30. 23:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
71%
Te beteg vagy.
2014. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor megy rá a házasságotok, ha mér önmagában egyébként is rozoga.


Te nem bízol a párodban, a párod valószínűleg rád unt, és ilyenkor a harmadiknak könnyű dolga van. Ott, ahol stabil a párkapcsolat, ott mindig lepereg a próbálkozó harmadik.

2014. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
57%
Elvesztettem a fonalat..:(
2014. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
54%

Mert van ez a realsystem, akit szerintem már sokan jelentettek a modiknak, mivel értelmetlen dolgokat ír.


A modik néhány válaszát bent hagyták, teljes összevisszaságban hagyva a válaszokat így.


Szerencsétlen kérdező így hasznos választ nem nagyon kapott, mert mindenki ezzel a gyökérrel foglalkozott.

2014. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Gondolom azért vagy ennyire féltékeny, mert te is érzed, hogy valami nagyon nem működik már közted és a párod közt. Lehet ezt a nőt most kiiktatod, de mindig lesz egy újabb, akire lehet féltékenykedni. Ez teljesen megmérgezi majd a kapcsolatotokat.
2014. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!