Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eljegyeztek. Mi kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztek. Mi kell az esküvőre? Hogyan kezdjünk bele? Hol, hogyan. Stb?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnénk összeházasodni.Mit hogyan kezdjünk el?

Időpontot kell kérni a templomban,önkormányzatnál?Zene,hely,fotós-videós,kaja-italok,meghívók,ruhák mi még ami feltétlen fontos és ha 2014.jún-júl körül szeretnénk mikor kezdjünk bele a szervezésbe?Mi az ami feltétlen fontos?


2014. jan. 3. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pénzen kívül? Mégtöbb pénz és türelem :(


Egy menyasszony

2014. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
hűha 1millió alatt nehéz megúszni....
2014. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami feltétlenül fontos, az egy anyakönyvvezető. Ez ingyen van. Minden más egyéni választás kérdése.
2014. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a hideg téli estéken írjátok össze kiket szeretnétek meghívni, kinek kell szállás és ezt hogyan tudjátok megoldani. Aztán én elkezdeném már most a szervezést, a nyár már nincs olyan messze, sőt.

Kérjetek időpontot az önkormányzattól és a templomba is menjetek be. A kettőt össze kell egyeztetni, mert gondolom egy napon szeretnétek és nem egy időben. :)

Aztán a lagzi helyszínét is össze kell egyeztetni, hogy aznapra tuti üres legyen a kinézett hely.

Ha ez a három megvan, akkor a többi igazából már csak részlet és pénzkérdés. Lehet kell majd mennetek jegyesoktatásra is.

Érdemes a zenekart is minél előbb lefoglalni és a fotóst is. Kaját, italokat is megtervezni, megbeszélni, megrendelni szépen lassan.

Közben keresni a tökéletes ruhákat, megtervezni és kiküldeni a meghívókat (illik azért 2-3 hónappal az esküvő előtt elküldeni, hogy mindenki beírja a naptárába és véletlenül se jöjjön közbe semmi).

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem ha már nyáron akartok házasodni, akkor lássatok neki. Pláne ha valami jó nagyvárosi, forgalmas helyen akartok házzasságot kötni, ahol nyáron szombatonként félóránként van egy esküvő reggeltől estig.

2014. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi kiválasztottuk a helyet, ott beírták a naptárba , várják a visszajelzést , hogy fix e az időpont, mert az önkormányzatnál még nem írták be , mert több mint fél évvel az időpont előtt mentünk.

Szerintem kezdjétek a hellyel, időpontokat adni majd az önkormanyzathoz menni fixálni.

Aztán kinézitek a zenészt, fotóst majd mind felhívjátok őket ha megvan a végeleges időpont.

Nekünk májusban lesz, kb. 40 fő, 6-700 ezerből megvagyunk.

2014. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy tipp, amit én utólag láttam be:

Amire NEM SZABAD sajnálni a pénzt az a FOTÓ!! Ha vége a nagy napnak, a torta elfogy, a zene elhallgat, a ruha lekerül, a vendégek hazamennek, a dekort leszedik, a hajad szétbontod, a virág elszárad. Egyedül a fotók maradnak meg! NAGYON fontos a profi és lelkes, kreatív fotós.

Legyen videózva az esküvőn végig! Lehet ez kézikamera a szomszédtól, kölcsön, de LEGYEN! Mi nem akartunk először, aztán kértem egyet kölcsön és áldom az eszem érte mert fantasztikus volt visszanézni.

A kérdésedre szép válaszok érkeztek, így mást már nem írok. :)

JA! Előre SOHA SEMMIT ne fizessetek ki, csak előleget.


25N

2014. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem az ötleteke.Kisvárosban élünk és úgy gondoltuk hogy kb 50-60 fő körüli kis lagzit szeretnénk mert az én részemről nagy a család de a párom részéről nagyon kicsi.Így csak közeli családtagokra gondoltunk mint szülők,testvérek,keresztszülők,rokonok,barátok. Én szeretnék koszorús lányokat de nem tudom divat e még ez és ha igen nekik én állom a ruhát vagy ők maguknak?És kb hány koszorúslányom legyen és ha van párjuk akkor gondolom ő kíséri őket,mert én a barátnőimre é az unoka testvéreimre gondoltam ők kb 21-25 évesek.
2014. jan. 4. 09:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lesz, de nekünk templomi se lesz.

Ha azt akarod hogy egyforma ruhában legyenek akkor illik neked fizetni a ruhát, hisz nem elvárható hogy abmenyasszony kénye kedve szerint cselekedjenek, de ők fizessék.

Amúgy egyéni, hogy van e koszorúslány vagy sem.

2014. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És általában kiket szoktak felkérni menyasszony illetve vőlegény kísérőnek?Nekem két lánytestvérem van de ők már férjnél vannak. Páromnak van 1 nővére és 1 bátyja.A bátyjának már élettársa van de nem házasok. Úgy lehet hogy a bátyja kísér engem az élettársa meg páromat vagy az úgy gáz?
2014. jan. 5. 11:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez egyéni döntés, kikre gondolsz mikor azt kérdezed hogy gáz? Olyanokat hívsz meg akik ilyeneket kezdenek el majd gondolni? Mert amúgy a többi ember ne érdekeljen...meg kell beszélni azokkal akiknek "feladatot" szántok, hogy nekik j e úgy.
2014. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!