Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjünk anyósom pasasával?

Mit kezdjünk anyósom pasasával?

Figyelt kérdés
Anyósom özvegy. Most talált magának valakit, akivel majd fel akarja újítani a szülői házat és vele akar megöregedni, mert egy irtó rendes ember. Ezen a héten látogattak meg minket. Nos ez a "rendes ember" 4 napig volt nálunk. Meg kellett reggeliztetni, ebédeltetni és vacsoráztatni, ráadásul 4 napig ott ült a fotelben a nappaliban és nem lehetett tőle csinálni semmit. Decemberben megint jönni akarnak. Nekem már most borsódzik a hátam! 45/f
2013. nov. 9. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez a reggelizetést hogy kell érteni? Mert például ha vendégségben vannak akkor naná hogy ti főztök, bár hidd el én is tudom hogy a reggeliztetésnek is vannak különböző vállfajai :)
2013. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát együtt reggeliztünk. De nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy az anyósom büszke rá, hogy ez egy borzasztó aktív, törekvő ember, aki majd felújítja a szülői házat és majd állatokat tartanak stb. Nos én ehhez képest azt láttam, hogy egy lusta disznó az illető, aki 4 napon kersztül még az orrát sem dugta ki a lakásból és elvárta, hogy körbeugráljuk.
2013. nov. 9. 08:54
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Anyád nem látja, hogy ez egy magának való ember?
2013. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, hogy anyósom már elég régóta van egyedül (20 év) és nem válogat.
2013. nov. 9. 08:58
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Megis mit kellene csinálnia egy vendégnek nálatok????
2013. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Anyósod azzal köti össze az életét, akivel csak akarja. Mégis mit kellett volna csinálnia nálatok? Porszívózni, festeni, főzni?

Azt a néhány napot az évben, amit együtt kell töltenetek, bírd ki.

2013. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Mondd meg a feleségednek, hogy álljon végre a sarkára, és mondjon nemet az élősködő mostohaapjának! Az ő dolga lenne, minden normális embernek látnia kellene,hogy 4 napig nem tespedünk senkinél, idegenül meg főleg.
2013. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy ez a "pár nap" egy hét lesz minden hónapban, mert nyugdíjasok és jól érzik magukat nálunk.
2013. nov. 9. 09:44
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy lesz egy hét, ne szivass már. Be se engedném őket, menjenek a p,csába, a feleséged is pampoghat, de ha ő nem áll oda, akkor neked kell. Miért kell mindig engedni? NEM és kész, látogatni jöhetnek, ti is mehettek, de nem napokra, kész, ha megsértődik, legalább tényleg nem fog menni.
2013. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9:43-as! Látom, hogy érzed a problémám lényegét. Köszönöm a választ! Nekem 100%-ban hasznos.
2013. nov. 9. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!