Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjünk anyósom pasasával?

Mit kezdjünk anyósom pasasával?

Figyelt kérdés
Anyósom özvegy. Most talált magának valakit, akivel majd fel akarja újítani a szülői házat és vele akar megöregedni, mert egy irtó rendes ember. Ezen a héten látogattak meg minket. Nos ez a "rendes ember" 4 napig volt nálunk. Meg kellett reggeliztetni, ebédeltetni és vacsoráztatni, ráadásul 4 napig ott ült a fotelben a nappaliban és nem lehetett tőle csinálni semmit. Decemberben megint jönni akarnak. Nekem már most borsódzik a hátam! 45/f
2013. nov. 9. 08:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9:49! Köszi! Ott a pont.
2013. nov. 9. 09:53
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

Ezt most nem egészen értem... Anyósod is 4 napig volt nálatok, gondolom, értelemszerű, hogy vele volt a párja is.

Mégis mit kellett volna csinálnia, most volt nálatok először, ha jól érzékelem, ti se kezeltétek családtagként, egy vendégnek meg mit kellett volna csinálnia?

Te, ha életedben először mész vendégségbe valahová, egyből átfested ott az ablakokat, és nagytakarítást tartasz?

2013. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nekem az agyamra megy az, hogy beharangozta anyósom, hogy van egy aktív ember aki majd bearanyozza az életét. Ehhez képest jön egy lusta fráter, akiről lerí a tohonyaság! Hát nem érted?
2013. nov. 9. 10:05
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Aha. Tehat a vadidegen embernek neki kellett volna esnie fel csiszolni a parkettat, fát vágni, at rendezni a lakást.

Hat nem vagy egyszeru eset. Jol bírja a feleséged, elismerésem neki.

2013. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

Te magad mondod ki, vadidegen...


Te,mint együgyű nő, idegenként odaköltöznél 4 napra valakihez? Nem, mi? De azért most osztod az észt,

2013. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Nos, en mint együgyű no, ha a párommal mennek a szüleihez/gyerekehez, akkor náluk en vendég lennek. Ugyanúgy, mintha ok jönnének hozzánk,a kkor ok a vendégek. Nem ide költöznek, látogatóba jönnek. En vendégül látom őket, nekik meg nem kell itt semmit csinálniuk. Miért kellene? Pláne elso alkalommal.
2013. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Természetesen nem kellett volna ablakot festenie.

De 4 napig ülni a fotelben, azért az már elárul valamit a természetéről. Elmehettek volna anyóssal sétálni, megnézni a környéket, vagy felajánlotta volna, hogy bevásárol.

Mindegy mit, csak ne 4 napig üljön a fotelben.

Etethette volna a kóbor kutyákat, macskákat, leshette volna kint a madarakat, vagy hallgathatta volna, hogy nő a fű.

De nem, ő beleragadt a fotelba.

Feleséged pedig beszéljen az anyjával. Nektek 4 nap sok, és sokk is, nem kell havonta látogatni Titeket.

2013. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nos eddig pont a nekem hasznos válaszok vannak lepontozva. Egyébként én nem vártam el semmit a "vendégtől", csupán zavart az, hogy ennyire lusta.
2013. nov. 9. 11:04
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

kedves válaszolók! azért ha valahova elmentek vendégségbe, és nem csak 2 órát töltötök ott, akkor azért illik felajánlani egy kis mosogatást, apróbb segítséget, vagy csak úgy en bloc megkérdezni, h tudtok-e valamiben segíteni a házigazdának. nemde?


mondd meg nekik, h sok dolgotok van, max egy napra tudjátok őket fogadni, ottalvás kizárva természetesen.

2013. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj meg ha anyósodról leszáll a rózsaszín köd, akkor páros lábbal fogja ezt a semmittevőt kidobni. Őt is megérthetnéd, most szerelmes, emocionálisan cselekszik, de nyugi.... nemsokára megröpteti a pasast (remélem). Ha esetleg elkezd siránkozni akkor mondjatok neki olyanokat, hogy nektek nagyon rosszul esik, hogy látjátok ő mennyit dolgozik az öreg meg semmit sem, vagy látjátok mennyire lusta, élhetetlen, kihasználja őt stb. stb. szóval kezd meginogni a pasas státusza kezdjetek kedveskedni a mamának, hátha elinal az öreg a francba...
2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!