Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire probléma, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire probléma, ha a férj egy héten egyszer azért berúg, mert írja a könyvét és másképp nem tud hangolódni?

Figyelt kérdés

Egyébként nem egy ivós fajta azért is lepett meg, de valahol megértem, mert elég sokat dolgozik meg egyetemre jár.

Elkértem a könyvet, nem adta ide, de hagyta, h megnézzem, h már mennyit írt.

A laptopján írja, amin semmi más nincs, biztonság okokból még net sincs rajta.

Lehet ebből baj?

Nem hulla részegre issza magát, az anyja észre se veszi rajta, de én igen.



2013. dec. 25. 11:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Hmm szóval ha kalózkönyvet kezdenék írni, akkor senki se akadjon ki, ha hetente jól berúgok és random embereket rabolok ki, mert éppen ráhangolódom :D
2013. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
" 6-os igazad lehet, most végre megnyugtattál hogy én akkor nem vagyok az, én csak úgy berúgok minden nap, de nincs rá indokom." értelmező olvasás, ha jól rémlik, akkor első osztályos tananyag
2013. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

bírom az ilyen fontos infókat, hogy a net nélküli lapotopon ír...

kit érdekel? Nem az a kérdés, baj-e, hogy vedel?

Én elküldeném a fenébe, van ismerősöm több is, akinek jelent meg könyve, mind tudott józanul írni.

2013. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
12-es mi már akkor beszélgettünk, de ez az én dumám, ja és második osztályos, légy kreatív, ne lopj másoktól.
2013. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez komoly probléma,mert a párod alkoholista.Ez tény,a többi meg kifogás.
2013. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy nincs net, még történhet baj a géppel, ennyire félti a művét? Akkor épphogy a már elkészülteket mentenie kéne több helyre.

Miért nem nézheted meg? Létezik egyáltalán?


Akkor berúg vagy mégsem issza magát hullarészegre, ha az anyja nem veszi észre rajta? Korábban is ivott? Később is tervezi az írást? Mert ha csak piával megy neki, akkor hosszabb távon már tényleg probléma lesz.

Egyetem mellett talán még normálisnak számít hetente meginni valamit, bár a többség szociális ivó, nem a laptopjával iszik és titkos könyvet ír.

2013. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon hiszek abban, hogy az alkohol bármiben is segíthet....

Ittam eleget, szóval ez nem tapasztalatlanság... :)

2013. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Demjén Rózsi bevallottan pia mellett írja dalait.
2013. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!