Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg olyan gyakori a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gyakori a megcsalás manapság, vagy csak itt a GYK-n tűnik soknak?

Figyelt kérdés

Naponta rengeteg megcsalásos kérdést lehet olvasni, amire jön a milliónyi válasz, hogy mindenki megcsalja egyszer-egyszer a párját, ez lassan már-már normális dolog.


Az én családomban többnyire csak "jól sikerült" házasságokat látok, és a párom családjában is ugyanez a helyzet. Nyilván volt egy-két válás a mi környezetünkben is, de az sem megcsalás miatt, és azért ki merném jelenteni, hogy ezekben a kapcsolatokban még mindig ott a tisztelet a másik felé, nálunk úgymond "nem divat" a megcsalás, tehát még csak nem is beszél róla elfogadóan a család.


A szűkebb baráti körömben is ezt látom egyébként, nagyon sok barátnőm még most, néhány év után is odáig van a párjáért, és soha nem csalták meg őket. Nyilván nem láthatok be a bugyijuk alá, így nem jelenthetem ki azt, hogy az igazat mondanák, és soha nem történt volna valójában megcsalás, de az én környezetemben valamiért nem nagyon vannak ilyen történetek, inkább olyan emberek vesznek körül, akikben megvan ez a fajta tisztelet a másik felé.


Éppen ezért furcsa azt olvasni, hogy itt mindenki mindenkit csal - ez tényleg ennyire gyakori lenne vagy csak itt pont összegyűlnek ezek az emberek?


2013. dec. 17. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak itt van ennyi. Legalábbis végiggondoltam, 1 ismerősöm van csupán aki megcsalta a párját. Nekem ez a második házasságom, de se én se engem nem csaltak még meg. Legalábbis nem tudok róla.
2013. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szomszéd nő, akire felnéztem. Barátnők voltunk. Mindenbe számíthattam rá, és fordítva. Aztán a párommal megromlott a kapcsolatunk, és szétköltöztünk. Emlékeztem a barátnőm fb jelszavára (ano megadta), és beléptem. (annyit kell tudni a nőről, hogy külföldön melózik a barátja aki eltartja, van 2 gyereke 2 külön apától, plusz egy harmadik férfi felesége volt.)

Meglepődtem, hogy akit eddig szorgos/gondos anyának,barátnőnek,nőnek ismertem meg, egy olcsó kva. Kikezdett a párommal (fb beszélgetések alapján! mondom), régebb óta tart szeretőt mint amióta a mostani pasija megvan, emellett társkeresőn ismerkedik, szeretőket gyűjt.


Másik példa: páromnak volt egy haverja, akivel napi kapcsolatban volt. Ingyen beszéltek, napi több órát. A srác mesélte nekem,hogy mindig csalja a párját, és a csaj többször szakított vele de aztán kibékültek. Eltelt 2 év, a srác továbbra is félrelép, de most jól keres, a csaj meg bevállalt egy babát a sráccal...mert "szeretik egymást".


Harmadik sztori:

Faszi kint dolgozik külfödön. Párja itthon. Férfi egy nappal korábban jön haza, meglepit akar. Az élettársát egy másik ffi lakásán kapta rajta...

2013. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem megcsalhat, de szakítás után kerítsen nekem szexpartnert. Ez a minimum, cserébe ennyit el is várok.
2013. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo. Az, hogy nem tudsz rola, az nem jelenti azt, hogy nem tortent semmi.


Szerintem ez annyira 2 ember maganugye a hazassaguk SAJAT szabalyaival, amibe kivulallo nem is latHAT bele. Tehat az altalanositas, mint mashol sem itt sem allja meg a helyét.

2013. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

A megcsalásról nem szoktak dicsekedni az emberek. Attól, hogy nem tudsz róla még könnyen lehet, hogy gyakori a környezeteben is. A négy fal közé te sem látsz be...

Itt arc és név nélkül őszintébbek tudnak lenni az emberek.

2013. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jól sikerült házasságokat látunk zömével a férjemmel a családban és az ismerősök közt. Valójában nem tudom, milyen arányban történhetnek valójában megcsalások, de valahogy nem is izgat. A mi kapcsolatunkba értékrendünkbe ez nem férne bele, mindenki más meg úgy éli az életét, ahogy neki jó.
2013. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen naiv voltam sokáig. Egészen addig amíg a környezetemben több rendes, családos apuka ki nem kezdett velem. Pláne amikor jöttek a tisztes nagypapák ajánlatai. Mindezt ráadásul egy igen vallásos, konzervatív közösségben. Persze a feleségek mindegyike megvan győződve arról, hogy az ő férje soha nem csalná meg...
2013. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

" Persze a feleségek mindegyike megvan győződve arról, hogy az ő férje soha nem csalná meg..."

Frászt van meggyőződve! Na jó, talán néhányan. De azért a legtöbb nő sem hülye, sejteni szokták azért, hogy a férjük nem egyenes utakon jár, legalábbis nagy részük. De mi a fészkes fenét mondanának a kívülállóknak? Hogy: sajnos a férjem olyan, hogy még a krumplit is megtoszná, ha el nem gurulna? :D Kevés nő teregeti ki a szennyest ilyen téren.


De ettől még nem minden kapcsolat ilyen, pedig hány megcsalt ember vigasztalja magát ezzel. Meg is értem azért valahol.

2013. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy így van, itt könnyebben kiöntik anonim a lelküket.Talán soha be sem vallanák az emberek, de mivel itt valaki egyszer elindította, egyre többen vették a bátorságot, hogy kiírják. Van egy baráti körömben lévő pár, akiket mindenki álompárnak hitt és róluk is kiderült a hűtlenség.
2013. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Az ember egész egyszerűen genetikailag kódolva nem monogám természetű. Aztán vannak (nagyon kevesen, kevesebben, mint gondolnánk), akikben van annyi tartás, hogy ezen felül tudjanak emelkedni, és jobban tisztelik a családjukat annál, semhogy ne tudnának ellenállni a csábításnak. S főleg a nők tudnak hűségesek lenni. Hűséges férfit én még nem láttam. (Nem véletlen, hogy itt a gyk-n is szinte mindig csak a nők írnak ki kérdéseket párkapcsolati problémákról. Mert őket azért foglalkoztatja, ők azok, akik dolgoznak, küzdenek a kapcsolatért, míg a férfiak az első feszültségeknél már rögtön félre is mennek. Az sem véletlen, hogy legnagyobb számban és arányban a kisgyerekes anyukákat csalják meg...)

Ez van. Az ember ilyen. Nincs mit tenni.

2013. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!