Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korulottem mindenki hazasodik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korulottem mindenki hazasodik, nekem meg kapcsolatom sincs (nem is volt), ketsegbe kene esnem?

Figyelt kérdés
22 vagyok, es altalanos iskolas osztalytarsaimnal mar osszesen 8 baba van. (Gimibol meg csak egy.) Nagyon sok ismerosom hazasodik, vallal gyereket, en meg ugy erzem kifogok csuszni. (bar hozzatennem, kozuluk senki nem vegzett egyetemet, en meg még odajarok) Volt mar veletek ilyen?
2013. dec. 14. 22:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
9es Te vagy a kedves barát, aki kérdést írt ki? Jóbarát vagy!
2013. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 9-es észhuszár még életében nem látott egyetemet belülről, csak magának próbálja bizonygatni, hogy jól tette, hogy lusta maradt.

15-ös voltam.

2013. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látott, de valószínüleg ő is vmi büfészakra ment, azért nem olyan nagy dolog az az egyetem :D
2013. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%

8


ilyen hozzáállással remélem te a büdös életben nem fogsz megházasodni... mert előre sajnálnám a házastársadat.


Elég undorító hozzászólás volt.


Kérdező:


Irigykedni nem kell. Majd eljön a te időd is:) Mi is fiatalok voltunk a férjemmel amikor megházasodtunk. Bár inkább ő. 22 éves volt. Én 25.


Amúgy a barátnőim, akiket barátoknak hittem el is hagytak mikor férjhez mentem...beszerveztek egy másik csajt akinek csak vőlegénye van. Az esküvőm után velem már nem törődtek, nem hívtak találkozni sehova, csak a másik csajt. És mindezt azért mert én voltam az első a csapatból aki férjhez ment...


Hát ha nekik ez jó akkor csinálják. Én legalább megszabadultam az olyanoktól akik nem a barátaim, csak megjátszották magukat.


27/N

2013. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!