Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korulottem mindenki hazasodik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korulottem mindenki hazasodik, nekem meg kapcsolatom sincs (nem is volt), ketsegbe kene esnem?

Figyelt kérdés
22 vagyok, es altalanos iskolas osztalytarsaimnal mar osszesen 8 baba van. (Gimibol meg csak egy.) Nagyon sok ismerosom hazasodik, vallal gyereket, en meg ugy erzem kifogok csuszni. (bar hozzatennem, kozuluk senki nem vegzett egyetemet, en meg még odajarok) Volt mar veletek ilyen?
2013. dec. 14. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Én 23 vagyok, és én ismerősöméknél is sorban jönnek a gyerekek, esküvők stb. Mondjuk nekem van kapcsolatom, de azért furának tartom :) Kétségbe tuti nem kell ess :)
2013. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Azért 22 évesen a nagy többség nem tervezet gyerek hanem becsúszott és megtartották, nem hiszem hogy ezt irigyelned kellene. Mindennek eljön a maga ideje, 22 évesen tanulj csak ráérsz még gyereket nevelni.
2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell...


Nálunk egyii idős koromban amúgy 3 gyerek volt összesen a gimiből és általánosból, de mindkettő speciális eset,


Házasság később, nálunk most indult be 25-26 körül, babák terén is (mi is most házasodtunk.

21,5 voltam amikor megismertem a férjemet ő pont akkor volt 22..


Tehát tenyleg nem vagy elkésve:)

2013. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell. Nálunk is volt egy ilyen hullám, aztán most 25 körül megint. De azt is pontosan tudom, hogy az első hullámból hány házasság tart már erősen a végkifejlet felé.

Szerintem én inkább majd a 30-as hullámhoz csatlakozom. Addig meg max. babázom az ismerősök gyerekével. De inkább ez, mint 30 éves koromra elvált kétgyermekes anyának lenni :)

2013. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan jó dolog ilyen korán gyereket szülni, csak annak látszik. Nem érdemes elkapkodni csak azért, hogy neked is legyen kapcsolatod...annál nagyobb szívás az, amikor boldogtalan vagy egy kapcsolatban. Szerintem az rosszabb, mint a magány.
2013. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
férfi vagy nő vagy először is? nem kell kétségbe esned,ne eröltesd..majd eljön neked is az időd....ne aggódj
2013. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

10 év múlva téged fognak irigyelni.

Egyáltalán nem vagy elkésve, tanulj csak. Én sem gondolom, hogy az osztálytársaid így tervezték, egyszerűen csak becsúszott, vagy nem tudom, felelőtlenek, szülnek a semmire.

Nem fogsz kicsúszni. Várd meg a megfelelő embert. Ha 30 éves korodban jön, akkor hiába vállalnál most gyereket valaki mással, csak azért, hogy ne fuss ki az időből.

2013. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell!


Mi a fenének akarsz 22 évesen házasodni? :)


Majd irigyelnek, miután elváltak :)

2013. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

Akkor mit mondjon barátnőm 27 éves és a szüleivel él. Bár dolgozik de egyedül nem akar fenntartani egy albérletet. Gyerek, házasság tervben sincs és mindenki elkelt már körülötte. Egyik barátnőnk 27 évesen a 3. babáját várja.

Egyébként nem olyan nagy dolog az egyetem én kb ezerszer megbántam hogy jelentkeztem, sőt életem legnagyobb hibájának tarom.

2013. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó te vagy az a jó barátkérdező,inkább csendbe maradnál.
2013. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!