Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korulottem mindenki hazasodik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korulottem mindenki hazasodik, nekem meg kapcsolatom sincs (nem is volt), ketsegbe kene esnem?

Figyelt kérdés
22 vagyok, es altalanos iskolas osztalytarsaimnal mar osszesen 8 baba van. (Gimibol meg csak egy.) Nagyon sok ismerosom hazasodik, vallal gyereket, en meg ugy erzem kifogok csuszni. (bar hozzatennem, kozuluk senki nem vegzett egyetemet, en meg még odajarok) Volt mar veletek ilyen?
2013. dec. 14. 22:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Huu, koszonom a sok kedves valaszt, most megnyugodtam! (kapott mindenki zold mancsot) :)

Lehet, hogy te hibanak tartod az egyetemet, en nem. (Mondjuk en olyan szakon vagyok, amivel mar a diploma elott kapok munkat, es rendes fizetest is. :))

Egyebkent tudom roluk, hogy tobbseguknel csak becsuszott a gyerek, csak azert mar gondolkodik rola az ember, foleg, ha minden 2. ismeros hazasodik/csaladot alapit...

2013. dec. 14. 22:53
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen ugyanitt tartottam, mint te. :) A szüleimnél éltem, nem volt tartós párkapcsolatom, csak néhány futó kaland. Most 24 éves vagyok, időközben férjhez mentem, elköltöztünk, és nagy-nagy boldogságban élünk. Gyermek egyelőre nincs tervben, előtte megalapozzuk az életkörülményeinket. Ne ess kétségbe, nem késtél le semmiről! :)A jó dolgok akkor lépnek be az életedbe, mikor a legkevésbé számítasz rájuk!
2013. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

"mindenki elkelt már körülötte"


Megragadtál 200 évvel ezelőtt, ahol a nőnek csak az volt az érdeme,hogy szül meg hogy van férje. Szerencsére ennél ma már bőven többre viheti minden nő.

2013. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Inkább tanulj, diplomázz le, semmiről nem vagy elkésve, még 10 év múlva sem. Nehogy már azokat irigyeld, akik nem tanultak, és rögtön férjhez mentek! Lehet úgyis, de hidd el, te fogsz jobban járni.
2013. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 20 éves egyetemista vagyok, jövőre diplomázok, és ha minden jól megy, kapok is állást utána. 22 éves korom körül szeretném tervbe venni a jelenlegi párommal az összeköltözést, én még csak ekkor kezdenék önállóan élni! Úgy tervezem, hogy ezekben az években fogok majd igazán kibontakozni, legalábbis elkezdeni. Szóval húszas éveim elejét, közepét biztos, hogy a munkának és esetleg a további tanulásnak szentelem, és csak utána jöhet az eljegyzés, gyerek, miegymás. Hogy lennél már elkésve? :)
2013. dec. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

13... Ez egy kifejezés.

Nem értem, hogy mi bajod van azzal,mhogy valaki vágyik családra, és tartós párkapcsolatra, mellette pedig házasságpárti..

Azért kel, még mindig az "elkelt" kifejezést hasznalni, mert egy nőnek ki kell várnia, mí a férfi kéri meg a kezét...( az extrém eseteket leszámítva, amikor a nő mégis megteszi a lepést, de néz is mindenki furán:P)


De az, hogy er vagyik, nem jelenti azt, hogy minden mást nem csinál..sőt...

Mint sok más, ez sem fekete vagy fehér...

2013. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is 22 vagyok, és sorban jegyzik el a volt osztálytársaimat és szülnek anyuka nyakára, mert persze végzettség, munka, nincs. És mellette elhanyagolták magukat, vágásérett disznók lettek, hiszen már megvan a pasi, és a gyerekre hivatkozva el lehet igénytelenedni. Én örülök, hogy tanulok, hamarosan lesz munkám és elköltözhetek itthonról. Komoly barátom nincs, gyereket se tervezek 30 előtt, de nemsokára végzek, értékes diplomám lesz, jó munkahelyem. És nem hanyagoltam el magam. Nem érzem, hogy irigyelnem kéne őket, sőőt. :) Te se tedd.
2013. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor kéne kétségbe esned, ha 22 évesen csak azért házasodnál és szülnél, hogy "le ne maradj".


Az egyik ember már 20 évesen érett lehet a házasságra, a másik lehet, hogy 32 évesen sem lesz soha éretté. Mind mások vagyunk. Miért érdekel téged a a "körülöttem"? Miért nem azzal törődsz, hogy te mit akarsz, és te ki vagy?


Igen, volt velem ilyen. Letudtam. Ma sincs gyerekem - mert ez az én döntésem, az én életem, és nem érdekel, hogy más hogyan él.

2013. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

az a normális, ahogy te élsz, nem pedig azok, akik ész nélkül szülnek 20 évesen.

szerintem a te korodban még a saját személyiség fejlesztése a legfontosabb, az önismeret, a tanulás, az utazás, új dolgok megismerése. ha ilyenkor szül valaki, akkor a gyereknevelés emészti fel minden energiáját, nem tud megállni, és figyelni a világra tudatosan.


nekem is van pár ismerősöm aki nagyon fiatalon szült, és hiába bizonygatják nekem, h nem bánták meg, azért szerintem ők is szívesebben élnének egyelőre kötöttségek nélkül.


30 táján bőven ráér az ember a családalapítással foglalkozni, a húszas évek arra valók hogy megismerd önmagad és kialakíts egy olyan stabil párkapcsolatot, amire lehet alapozni a későbbi terveket.

2013. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok, de ugyanez van itt is.

DE

- legtöbben családi segítséggel jutnak lakáshoz

- a gyerek apja +10 évvel idősebb, és jó gazdag

- már ezer éve jártak a csaj meg kikönyörögte az esküvőt

- "véletlen" becsúszott a baba és emiatt lett esküvő


Nézd máshogy, neked lesz diplomád legalább, nekik meg nincsen, jobb meló, több pénz, 22 évesen meg nem vagy lemaradva.

2013. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!