Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondjam a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a férjemnek, hogy nem tetszik az ajándék?

Figyelt kérdés
A 12. házassági évfordulónkra kaptam egy vélhetően méreg drága arany ékszerszettet (fülbevaló, medál, nyaklánc) az egyik legmenőbb pesti ékszerszalonból. Nagyon meghatódtam a kedvességén, de a helyzet az, hogy hiába próbálok megbarátkozni az ékszerrel, nagyon nem tetszik. :( Ti mit csinálnátok?

#ajándék #férj #házassÁgi évforduló
2013. dec. 8. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem finoman, de inkább mond meg neki, hisz úgyis fel fog neki tűnni, ha nem hordod. Ha még most megmondod, lehet vissza tudjátok vinni, és kicserélik olyanra, amit te választasz.
2013. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
En nem sérteném meg. Csak különleges alkalmakra vedd fel.
2013. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nálam anyósnál volt ilyen, vett nekem méregdrága iszonyat ronda ékszert :D Úgy oldottam meg, hogy megmondtam neki, hogy ez alkalmi ékszer. Amikor esküvőn voltunk, fel is vettem.
2013. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
ha 12 éve házasok vagytok akkor tudnia kéne, hogy nem szereted az aranyat nem? vagy ilyenről nem is beszélgettetek soha?
2013. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Én megmondanám, nem másért, mint azért, mert nem örülnék, ha legközelebb megint egy csomó pénzt kifizetne olyanra, ami nekem nem tetszik.


De rosszabbul esne, ha 12 év házasság után nem tudná, hogy ez nekem nem tetszik :(

2013. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

"anyósnál volt ilyen,

vett nekem méregdrága iszonyat ronda ékszert"


Ez a sok mocskos anyós!

Csak azért is megvásárol egy sokmilliós ékszert a lökött menyének...

2013. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
6.-os: te talán örülnél olyannak, ami nem tetszik? Csak mert drága???
2013. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
12 év házasság után ezt ismeretlenektöl kell megkérdezni? én megmondanám neki, igazából teljes szívböl nem tudnák örülni neki. Útálom a meglepetéseket, meg a drága de nem eltalált ajándékokat, ezért nálunk az igazi ajándék megbeszéljük a meglepetés meg mindig csak valami apróság :)
2013. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is vett a férjem karkötõt, nyakláncot az házassági évfordulónkra, de én kerek-perec megmondtam neki, hogy nem a lejobb választás volt, de nem sértõdött meg.Ugyebár mi nõk nehogy már tetszedjen valami, ezt csak viccbõl irtam.Nem vittem vissza, hiszen õ választotta, hordom néha, de pihen sokszor a dobozban, nem romlik az el.
2013. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

A férfiak nem tudnak ajándékozni ez köztudott.

Hülyeség, hogy 12 év alatt tudnia kéne, mivel ami most az ízlés az 12 évvel későbbre több millió apró befolyás miatt változik.

Ha nem valami milliomos elit család vagytok, ahol mindennap ilyen csicsás szettben kell mászkálni, akkor alkalmi ékszer ,nem kell mindig hordani az idő amúgy is mindent megszépít.

Amúgy te ismered a férjed én 10 ezer százalék, hogy arra amit az én férjem vesz és éppen abban az állapotomban nem jön be nem mondom, hogy nem tetszik , főleg hogy tudom, hogy izgatottan ment el, választotta ki és adta ide nekem. Többet ér nekem az arca mint egy hülye tárgy és csak rossz érzést okoznék neki , mert tudom, hogy nem csak elmegy és letudja, mert kell.

De mint írtam te ismered őt, bár ha 12 év után nem tudod , hogy mit tegyél akkor nem biztos. Nem hiszem , hogy most először vett olyat ami esetleg nem tetszik, ha meg igen akkor egy baki, na bumm, mártírkodni akkor sem kell , mert jaj nem tudja mit kell venni....felesleges hiszti lenne.

2013. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!