Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem terhesen félrelépe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem terhesen félrelépett. Ezek után szerintetek nem jogos, ha felmerült bennem a kérdés, hogy lehet, hogy nem tőlem van a gyerek?

Figyelt kérdés

külföldön dolgozom, csak azért vállaltam kint munkát, hogy a gyereknek mindene meglegyen. 3 havi munkáról van szó, ez idő alatt havonta a dupláját kerestem mint itthon (pedig az sem kevés itthoni viszonylatban). fájó szívvel hagytam itt a nejem, de ő erőltette, hogy kibírjuk, a baba az első...


meg akartam lepni, a vártnál 3 nappal korábban érkeztem, és arra jöttem haza hogy egy vadidegen férfi boxerben mászkál a lakásomban (akiről azóta sem tudom hogy ki csoda), de nagyon otthonosan mozgott, szóval biztos nem ez volt az első alkalom. a feleségem most 7 hónapos terhes. az ő családja, és ő maga is fel vannak háborodva hogy mi az, hogy én megkérdőjelezem azt hogy enyém e a gyerek.


ettől gusztustalanabb dolgot el sem tudnék képzelni, hogy az én gyerekemet hordja a szíve alatt (már ha az enyém), és úgy képes mással hemperegi.


azóta látni se bírom, válópert beadtam, ha a gyerek megszületik, apasági vizsgálatot kérek. vagy lehet így terhesség alatt is?


2013. nov. 23. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az gyanús, hogy ő reöltette, hogy menj ki külföldre. Lehet hogy azt tervezte, hogy veled tartatja el a kakukkfiókát, ő meg majd éli a világát a szeretőjével. A családjának meg legközelebb mondd meg, hogy ha nem viselkdett volna úgy mint egy közönséges prosti, akkor minden rendben lenne, de így ne várjanak tőled semmit!
2013. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ha ilyen drága akkor inkább megvárom míg megszületik, és úgy lesz az apasági.
2013. nov. 24. 06:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés de te vagy az apuka?
2014. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2014. márc. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!