Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Némelyik férfi miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik férfi miért olyan kétbalkezes, hogy még egy rántottát se tud megcsinálni magának?

Figyelt kérdés
Mindent a feleségével csináltat, jó, hogy a fenekét nem törölteti ki vele. Lentebb lévő kérdés ihletett.

2013. okt. 28. 13:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Mi az a rántotta?
2013. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót, azért, mert nem voltak rákényszerülve, hogy megcsinálják. Ilyen egyszerű.

A legtöbb férfiben él még az, hogy a nő dolga a házimunka. Tehát neki nem kell megcsinálni.

De hidd el, ha egyedül élnének, meg tudnák csinálni nem csak a rántottát, de sok más finomabbnál finomabb ételt.

A férjem lakott egy ideig egyedül, akkor ellátta a háztartást. Mióta együtt lakunk, nyilván én csinálom. Ha kell segít, pl a bográcsos ételeket mindig ő főzi, a krumpli pürét is ő csinálja (az övé mindig finomabb mint az enyém), ha kell segít megfőzni ezt-azt, segít a teregetésben, stb.

A hangsúly a segít-en van. Magától nem csinálná meg, de ha segíteni kell, akkor megteszi.

Fordítva is igaz, ha neki kell segítenem, én is megyek.

2013. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

A vőlegényem abszolút nem az a fajta, aki elvárna bármit is, mos magára, és az ételt is ki tudja szedni, stb.

DE, esküszöm, a tök üres hűtőben sem képes két doboz közül választani, ha pl. főzeléket akar enni, és az egyikben leves van, a másikban meg a főzelék. Olyankor jön a panaszos üvöltés, hogy "hol a maradék, szívem?", és oda kell mennem kivenni, mert Ő áll a nyitott hűtő előtt, és csak néz :D Ha már több minden van benn, akkor pl. egy doboz joghurt megtalálása is problémás lehet.

Pedig talpraesett, bármit (jól) megszerel, elintéz stb., de ilyen téren néha fogyatékosként viselkedik. Bár szerintem csak élvezi, hogy én jókat nevetek ilyenkor.

Az ihletet adó kérdés "főszereplője" egyértelműen nem az a kategória, akit aranyosnak lehet találni.

2013. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

No de azt még mindig nem tudjuk, hogy "némelyik férfi miért olyan kétbalkezes".

Azt már tudjuk, hogy nem mind, nem mindig. De mi a helyzet a vizet forralni nem tudó, tojást nem találó férfiakkal?

2013. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Ja, a vízforralós poén.

A párom már eljátszotta, hogy feltett vizet forrni, és annyira elfeledkezett róla, hogy végül épp csak nem gyulladt ki a lábas...Szóval ez sem megy mindenkinek gond nélkül :D

2013. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Addig kétbalkezesek, amíg van, aki megcsinálja nekik. Hidd el, ha nem csinálja meg más helyettük, akkor tökéletesen elboldogulnak. Ez nem kétbalkezesség, hanem így lettek szoktatva. Eleinte az anyjuk, később a barátnőjük, feleségük.

Ugyanez a nőkre is igaz, csak addig okoz gondot egy villanykörte kicserélése, amíg van más, aki megcsinálja. Vagy gondoljátok, hogy az egyedül élő nők szerelőt hívnak egy csavarhoz vagy körtéhez? :D

2013. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy kétbalkezesek, egyszerűen úgy vannak vele, hogy minek tegyenek akár egy próbát is, ha úgy is megcsinálja helyettük más. Mert mondjuk otthon is ahhoz voltak szokva, hogy anyuka elé (meg apuka elé) tette a tányért a kész étellel és még mosogatni se kellett nekik. Jó hogy nekik ez a természetes és a barátnőjüktől/feleségüktől is ezt várják el. Az már más kérdés, hogy találnak-e ehhez megfelelő partnert (vagyis szolgáló személyzetet) vagy a nő nem hagyja magát és szóvá teszi, hogy igazán megkenhetné magának azt a kenyeret.

(és most várom a lepontozást :) )

2013. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő miért olyan suta, hogy beleszeret egy lusta disznóba, aki nem is foglalkozik vele, még akkor is, amikor 5 másik normális faszi dörömböl nála az ajtón, hogy engedje be az egyiküket?
2013. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Mert lusták, vagy van aki megcsinálja nekik.


Az én férjem is meg tudja csinálni, pedig sose élt egyedül. Az anyjától hozzám költözött. más kérdés hogy én szívesebben sütök főzök, mint más házimunka...


Én viszont tükörtojást nem tudok csinálni mert szétszakad.. azt a férjem süti nekem.


:)mi már csak ilyen modernek vagyunk.


27/N

2013. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

meg tudná csinálni bármelyik, már amelyiknek van legalább 2 keze és némi agya, de lusta mint a zsák, és inkább éhen döglik, csak szolgálja ki valaki.

a másik gond, h olyan gané lesz utána a konyhába, hogy 1 élet mire feltakarítom, szóval inkább megcsinálom neki 5 perc alatt.


próbáltam nevelni, de az anyja úgy kinyalta a seggét élete első 20 évében, h nekem 50 is kevés lenne hogy házimunkára kondicionáljam.


ha kérek tőle vmit itthon, akkor szabályosan sértésnek veszi. ha épp ráér az adott dolog, akkor addig szekálom, míg meg nem csinálja :P igazi élmény :)

2013. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!