Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodhatunk úgy muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodhatunk úgy muszlim szertartással, hogy én ne váltsak hitet?

Figyelt kérdés

Párom muszlim. Nem fanatikus, viszont szeretné, ha a hivatalos polgári esküvőnk előtt lenne egy muszlim esküvőnk is, mivel minden barátja és az egész családja muszlim és rossz szemmel néznének rá máskülönben. Jelenleg is együtt élünk, azt mondja, hogy sokszor kényelmetlen neki, hogy nem vagyunk férj-feleség. Ma hozta fel a témát. Mondta, hogy gondoljam át, ő nagyon szeretné, de ha én nagyon ellenzem, akkor felejtsem el és nem fogja többet szóba hozni. Kérdeztem, hogy nem gáz, hogy én nem vagyok muszlim és erre azt mondta (múltkor keresztény ismerőseimnél volt gond, hogy egyikük katolikus, míg másikuk református), hogy nekem nem muszáj muszlimmá válnom.

Egyébként jól élünk, az eltérő kultúra persze meglátszik a hétköznapokban, de nem olyan szinten, hogy idegesítsen a másiknál. Egyébként keresztény országban élünk és itt is szeretnénk élni a továbbiakban.



2013. okt. 24. 00:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

NEM lesz automatikusan muszlim, ez baromsag. Es most ra is kerestem a neten es helyesbitem magam, zsido is lehet, nem csak kereszteny. A lenyeg, hogy ne legyen hitetlen.

[link]

2013. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Ne törődj a vészmadarakkal, nekem is muszlim a párom mi is tervezünk házasságot, és nem kell muszlimnak lenned a szertartáshoz. ha szeretnél erről beszélni írj nyugodtan privit:)
2013. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
33%
en muszlim vagyok a vallas szerint mindket felnek muszlimnak kell lennie!
2013. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Muszlim férfinak szabad más egyistenhívő vallásúval házasodni, csak meg kell ígérni, hogy a gyereket muszlimnak nevelik. Muszlim nőnek nem szabad a vallásán kívül házasodni, mert a szabályaik szerint a gyerek az apa vallását követi.
2013. okt. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

#15 a teljes igazság

Egyébként amíg keresztény országban éltek nem kell semmitől tartanod.

2013. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
A gyerekeidet bármikor elrabolhatja, mert az iszlámban a FÉRFI élet-halál ura, minden és mindenki az ő tulajdona. Te is, még ha nem is akarod elhinni.
2013. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! Kötekedőkből nem kérek. (bár az a válasz tetszett, hogy néhány nőnek kifejezetten jól áll, ha el van takarva az arca :D ). Egyébként nem, fél éve élünk együtt, ebből az utolsó hónap, mikor tényleg kettesben, mert az előző szálláson 8-an éltünk és így nem volt gyanús a rokonságnak. Nem is tudtak róla, hogy mi egy szobában vagyunk. Nekem sosem mondja, hogy térjek át vagy hordjak ezt és azt. A csador vagy burka is úgy került csak szoba, hogy én kérdeztem rá, hogy náluk hogy megy. Persze ezt inkább a másik kultúra iránti kíváncsiságból. Ilyenkor mutat képet, vagy megemlíti, hogy az ő országában hogy megy, de egyébként egy szóval nem mondja, csináljak én is hasonlóképp. Egyébként párom kultúrája inkább az indiaival egyezik meg, tehát nem arab emberről van szó. Mondjuk ismerősöm egy Nigériai férfihez ment hozzá, aki viszont fanatikus keresztény. A lány úgy menekült el tőle, akkor már kék zöld foltosan, mert náluk ezt megteheti. Nem érdekelte, hogy más országban van. Páromnál a nők nem úgy élnek, mint a szaudiak hogy kussaneved.
2013. okt. 27. 16:51
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Elég látogatóba mennetek hozzájuk, a gyereket ott tartják (ott a férfié) és évekig fogsz sápítozni a tv-ben miért nem engedik haza. Nagyokat fogok nevetni. :)
2013. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó de egy gyökér vagy!
2013. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!