Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a muszlim fériakról?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a barátom 24, együtt jártunk egyetemre, az utolsó évünket külön töltöttük, visszament Pakisztánba. Valentin napon megkért, hogy utazzunk Malájziára (március 6-án megyünk). Már beszéltünk korábban házasságról és gyerekekről. Szinte biztos vagyok benne, hogy össze fogunk kint házasodni. Nagyon szeretem, ő az egyetlen dolog az életemben amit biztosnak mondanék, de mégis félek egy picit. Mennyire változnak a férfiak házasság után? Szeretnék hallani olyanokról, akiknek muszlim a férjük.
2013. febr. 22. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Hol élnétek utána? Amúgy nincs olyan, hogy milyen ember egy muszlim férfi. Olyan sincs, hogy milyen ember egy magyar férfi. Te sem vagy pont olyan mint az összes többi magyar nő. Előre senki nem tudja neked megmondani mekkorát fog változni.
2013. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

itt azért már olvastam pár kérdést muszlim ügyben, ahol a kérdező feleség szabadult volna a házasságból és ehhez kért tőlünk(?!) segítséget


olyant is olvastam itt, aki megszívta a pakisztáni férjével, mert az egy állat és most tőle menekülne egy másik pakisztánihoz - na ő a menthetetlen, de a szavaid alapján te is

2013. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Összeházasodtok, a tulajdona leszel, szülsz neki gyereket akit majd az anyja fog nevelni, ha nem fog neked tetszeni a helyzet, akkor meg mehetsz a francba..vagy bezárnak! Egyik sem jó megoldás.

Legalább itthon házasodnátok össze. Legyen már eszed, te nő.

2013. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Nincs tapasztalatom, így annyira nem érdekes a válaszom, de a helyedben kizárólag itthon (vagy más európai országban, esetleg Amerikában) lennék hajlandó házasodni és élni. Vigyázz nagyon, és tegyél óv intézkedő lépéseket.
2013. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
a férjed anyja fog nevelni, úgy értettem.
2013. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Oman ország, Muscat városába költöznénk, mert ott szeretne dolgozni, mert egy fejlődő ország, ahol olcsó a munkaerő.
2013. febr. 22. 14:36
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
Nincsenek muszim ismerőseim, így nem tudok véleményt alkotni róluk.
2013. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
Várjuk majd a segélykérő kérdésedet pár hónap múlva.. :D
2013. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, egy újabb áldozat!

Nem ajánlanám, hogy hozzámenj, már leírták előttem páran, de Te döntesz...

A véleményem pedig a muszlim fériakról nagyon rossz,, a világon a legrosszabb emberek!

2013. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van (iraki) muszlim barátom. Nagyon jó ember. Ő mindig azt mondja, hogy sohasem venne el muszlim nőt, ő csak európai nőt vesz majd feleségül, mert nem hisz a muszlim hagyományokban, társadalmi elvárásokban, nem tetszik neki, ahogyan a nőket nevelik a szülőhazájában. Ő egyenrangú társat keres magának. Náluk ez családi hagyomány, a szülei és az idősebb testvérei is meglehetősen liberális elveket vallanak.

Ezen kívül még egy vegyesházasságot ismerek, ez is jól működik (a férj itt maradt Magyarországon az orvosi egyetem után.) Nagyon sok magát európainak mondó férfi kalapot emelhetne az előtt, ahogyan bánik a feleségével és a gyerekeivel.

A saját baráti körömben tapasztaltak alapján én nem idegenkedek annyira a muszlim férfiaktól.

2013. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!