Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a muszlim fériakról?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a barátom 24, együtt jártunk egyetemre, az utolsó évünket külön töltöttük, visszament Pakisztánba. Valentin napon megkért, hogy utazzunk Malájziára (március 6-án megyünk). Már beszéltünk korábban házasságról és gyerekekről. Szinte biztos vagyok benne, hogy össze fogunk kint házasodni. Nagyon szeretem, ő az egyetlen dolog az életemben amit biztosnak mondanék, de mégis félek egy picit. Mennyire változnak a férfiak házasság után? Szeretnék hallani olyanokról, akiknek muszlim a férjük.
2013. febr. 22. 14:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%

Olvasgass a pakisztáni nők helyzetéről! Rengeteg írás van. Nézz dokumentumfilmeket! Nekünk úgyse fogod elhinni, h a férjed képes megölni semmiségekért téged és a majdani gyerekeiteket is akár. Hogy képes levágni az orrodat, csak azért, mert kimész a házból. Hogy képes odaadni a barátainak egy kis szórakozásra, mert szó szerint senki vagy és nincsenek jogaid.

[link]


Én nem hinnék egy ilyen pasinak, akármit mond, h ő már mennyire európaiként él, vagy mennyire nem érdekli a vallás, stb.

2013. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Lányom nélkül soha című film jutott eszembe, ami ugye valós történeten alapszik. Szerintem mindenkinek megér egy misét, aki ilyesmin töri a fejét. A film baromira jól tükrözi, hogy tizen évek után is képes valaki hatalmasat fordulni...


Egyébként egyéni tapasztalatom török férfiakkal van többnyire. Velük szinte napi kapcsolatban vagyok, illetve töltöttem kint is huzamosabb időt és "európai nőként" igen kelendő voltam kint. Meg is ismerkedtem egy fiatal, korba hozzám illő, egyedülálló férfival, aki a tenyerén hordozott, neki állt angolul tanulni, hogy minél könnyebben tudjon velem kommunikálni, ide vitt, oda vitt, stb. Én hittem neki és vakon bíztam benne, szívesen találkozgattam vele. Aztán én hazajöttem, eltelt néhány hónap és megjelent a jól ismert közösségi oldalon. Kiderült, hogy van egy szép török felesége, aki vallásos nem is kicsit, ebből kiindulva gondolom a srác is... Ráadásul terhes volt már akkor is, amikor én még kint voltam. Nekem ebben le is zárult minden véleményem a muszlim férfiakról, persze tudom, hogy ez más népeknél is előfordul, de ez számomra hatalmas pofon volt. Nem is csalódás, inkább csak elképedés, hogy mikre nem képes az ember...


Van egy muszlim férfi orvos is a városunkban, a gyerekei velem egyidősek, 35 éve Magyarországon él, itt is tanult, a testvére is ide házasodott. Példás családot alkotnak, erre is van példa.


Én viszont az ő területére semmiképpen nem mennék, nem házasodnék ott és nem szülnék oda gyereket! Ezzel automatikusan a tulajdonaivá váltok és ha megnézed az ajánlott filmet, akkor abból sokminden kiderül... Pl. az, hogy még a nagy Amerika sem tehet semmit az ottani szabályokkal szemben, csak annyit, hogy azt mondja az anyának, menjen haza, a gyereket nem vehetik el az apától, amikor kimondta neki az igent, ezt elfogadta, ennyi.

2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom muszlim férfiakkal kapcsolatban, de az a véleményem, hogy magyar férfihoz sem mennék hozzá, ha nem ismerem igazán. Szóval ha félre teszem a nemzetiségi kérdést, akkor sem mennék hozzá egy férfihoz, akinek nem ismerem kb. a fél életét, a családját, azt, hogy hol él, milyen szokásai vannak neki és a családjának. Pláne nem mennék hozzá ha ő döntené el, hogy majd valahol elvesz és engem nem nagyon kérdezett volna meg arról, hogy egyáltalán akarom -e, így akarom -e? Szóval muszlimság ide vagy oda, úgy gondolom én is résztvevője vagyok a saját esküvőmnek, ami szerintem nem úgy megy, hogy majd elutazunk és elvesz, mert így gondolja.
2013. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
37%

Az én vőlegényem is muszlim, fél év múlva lesz az esküvő, de valahogy bennem sose merült fel, hogy megváltozna az esküvő után...6 éve vagyunk együtt, már ismerem annyira, hogy tudjam, nincs mitől félnem.

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt (lehet, hogy írtad valahol, de nem olvastam a kommenteket mert általában csak felidegesítem magam az emberek előítéletén), de ha felmerült benned ez a kérdés, akkor lehet, hogy várni kéne még az esküvővel...vagy esetleg beszélgess vele arról, hogy hogy képzeli a közös jövőtöket.

2013. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
40%
utolsó, neked is sok sikert az alárendelt szerephez! bár már lehet megszoktad:D hogy állsz a csadorral?:D
2013. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
55%

Csak 1 hónapig kövessétek figyelemmel itt a Gyk-n a családi kapcsolatok topikot.

Utána gondolkozzatok el, hogy a magyar férfiak különbek-e!

2013. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha te ennyi figyelmeztetés ellenére is képes vagy hozzámenni, akkor neked már lőttek, mert ennyi eszed van. Legalább akkor maradjatok itthon és ne menjetek ki arabországba, mert mint sok ezer példa is mutatja, meg is ölhetnek, ami még a jobbik eset, de tönkre is tehetik az egész életedet, ami ugye a rosszabbik. Úgyhogy jól gondold meg.
2013. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Kimenni semmiképpen se menj vele...Lehet, hogy most lehozza(lehazudja)az égről is a csillagokat, de hidd el kint nem ilyen lesz!

Nagyon gondold át. Nem kell vele szakítanod, de NE menj ki vele. Hidd el csak jót akarok neked és szerintem az ide írok is.

Azért én szorítok neked/nektek, hogy ő más legyen, de...

Szóval csak okosan!

2013. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mi lenne, ha felhoznád a témát, hogy nem akarsz muszlim országba menni vele, mivel ott a nőket semmibe veszik stb. Aztán gyakorolj egy kis nyomást, hogy márpedig itt kell maradjatok, és ha ekkor kiborul, lehet megmutatja a foga fehérjét. Ha pedig mégse mutatja meg, akkor se menj ki. Ebből ne engedj!!! Hidd el sikersztorit még SOHA nem hallottunk muszlim férfi, és nem muszlim nő házasságáról...
2013. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Személyes muszlim férfi ismerősöm nincs és nem is szándékozom kollektíven véleményt mondani róluk: van köztük jó és rossz is, mint mindenhol máshol.

Én nem mennék feleségül muszlimhoz, még ha 100%, hogy jó ember lenne, akkor sem. Én magyar vagyok, nekem a magyar szokások a fontosak, ráadásul keresztény is vagyok, nem tudom magamat elképzelni másik vallásban sem. Szeretném, hogy a gyerekeim is magyarok lennének. Én ezért nem mennék bele ilyenbe, továbbá a családomat sem lenne pofám csak úgy itthagyni, bevágni a szüleimet egy öregotthonba, én meg lelépnék több 1000 km-re, miután ők éveken át fáradoztak, hogy nekem jó legyen...

2013. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!