Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a muszlim fériakról?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a barátom 24, együtt jártunk egyetemre, az utolsó évünket külön töltöttük, visszament Pakisztánba. Valentin napon megkért, hogy utazzunk Malájziára (március 6-án megyünk). Már beszéltünk korábban házasságról és gyerekekről. Szinte biztos vagyok benne, hogy össze fogunk kint házasodni. Nagyon szeretem, ő az egyetlen dolog az életemben amit biztosnak mondanék, de mégis félek egy picit. Mennyire változnak a férfiak házasság után? Szeretnék hallani olyanokról, akiknek muszlim a férjük.
2013. febr. 22. 14:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Itt ül mellettem az arab exférjem. Azt mondta Omán szép zöld ország, és felvilágosult gondolkodású.


Exnejeként én azt mondom, hogy ők egészen más neveltetést kaptak, hosszútávon nem emészthető egy magyar nőnek, lehet, hogy akkor sem, ha betért muszlima. Ha elmúlik a szerelem, jönnek a problémák. És akkor mit csinálsz a világ másik végén, Ománban?

2013. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Exférjed? Ha ennyi tapasztalatod van mesélhetnél :) Köszi
2013. febr. 22. 22:31
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek nagyon rossz tapasztalataim, tehát nem vagyok elrettentő példa. És muszlim-muszlim közt is van különbség.

Az se mindegy, hogy betért magyar, arab, esetleg paki? Pakikat nem nagyon ismerek, de az minden népségre igaz, hogy ha a mentalitás nagyon eltér a magyartól akkor nagyon nehéz az együttélés idővel.

2013. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
ÉDesapám iraki szakitottak edesnyámmal nem változott semmi köztük a születésemmel de ez nem mérvadó mert én házasságon kívüli gyermek vagyok anyukám nem akart házasodni.arabul tudsz?
2013. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Arra számíthatsz, ha hozzámész, mintha egy cigányhoz mennél. Vannak "felvilágosultak" és vannak régimódiak köztük is. Csak az a kérdés, te melyiket fogod ki.
2013. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Akármit is mondunk, elvakítja szegényt a szerelem, és kimegy rabszolgának... Ilyen az emberi butaság.
2013. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
16 vagyok,volt 1 muszlim barátom,és bevallom kaptam tőle pár pofont,és elég erőszakos volt velem.. hamar vége is lett. Amúgy van egy ismerősöm,magyar nőként németországban él egy arab férfival,van 2 kislányuk,tökéletes a házasságuk,szeretik egymást,Mohamaed sose bántaná a feleségét. Volt még 1 ismerősöm akinek muszlim volt a pasija,őt is eléggé elnyomta.. ez emberfüggő. De én nem ajánlom hogy a szülőhazájában házasodj vele össze.
2013. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!