Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nincs szex az feljogosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex az feljogosít arra hogy megcsalhassam a feleségem?

Figyelt kérdés
az utolsó is 3 hónapja volt és azt is elég nehéz volt elérni. Én meg nagyon vágyok női érintésre, tudjátok ösztönök...
2013. okt. 16. 23:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem jogosít fel. Próbáljátok meg megoldani a problémát és ha nem megy akkor először el kell válni, utána keress más partnert. Egyébként 99%, hogy azért nem akarja, mert nem igazán jó neki. A nők is vágynak a szexre, de csak a jó szexre.
2013. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
3%

feljogosít, de nem olyan könnyű ám új muffot találni, aki nem akar többet ennél.


ránts naponta rá a farkadra inkább, aztán elmúlik a kangörcs


napiszex.hu

2013. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%
Beszéld meg vele. Mondd el a feleségednek, hogy ez neked nem elég. Vagy változtat a hozzáállásán...vagy félre fogsz járni. (zárójelben megjegyzem ha nyíltan közlöd vele a helyzetet, és ő mégsem lép...akkor a félrelépés után sem sírhat a szája....)
2013. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kerdezo! En toled kerdeznek ha megengeded! :)

A rossz szex feljogosit a megcsalasra? Nalunk van, de nem jo!

Nem birjuk helyre hozni, igyekeztunk, de nem megy... A lelkiismeretem viszont nem hagyja, hiaba van lehetosegem...

2013. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

En kertem 1000-szer, aztan eroltettem 1000-szer, aztan fenyegettem 1000-szer, aztan megtettem 1-szer. Egyszeruen nem ereztem Ferfinek magam.


Volt bennem annyi gerinc, hogy masnap elmondtam. Sajnalom, de en sem tudok mindent benyelni, mert eppen a nagy unalmaban "boldogtalan"...

2013. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

én nem csaltam meg a férjemet, hanem 15 hónap után elköltöztem... mindig csak a kifogás, a lerázás, a "fáradt vagyok" meg a "nincs kedvem", hát egy párkapcsolatban ez nem így megy...


aztán érdekes, elköltöztem, rá 2 héttel már felhívott, milyen kanos, menjek át, na még mit nem... :)

2013. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Semmi nem jogosít fel arra, hogy megcsald a feleséged. Inkább változtass módszert, beszéljétek meg nyíltan miért jutottatok oda ahova, és mit kéne tenni a változásért. Szerintem még nem jutottatok el arra a szintre, hogy ketten otthon ne tudnátok ezt megoldani. Teremtsetek alkalmat és időt egymásra, próbáljatok meg kijönni a slamasztikából. Te is legyél őszinte hozzá, mond el neki, hogy azon felül, hogy szeretnéd, hogy jól menjenek a dolgaitok vannak szükségleteid is, amit otthon szeretnél megkapni.

Ha mindent megtettetek és nem jön össze, akkor se a hűtlenség a megoldás. Talán akkor nem vagytok egymáshoz valók.

2013. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem feljogosít, Én is így tettem!
2013. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%

JÓÓÓÓ HOGY SÍMÁÁN! menjél el k*rvázni!

beszamolok.com

2013. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen semmit nem érsz az ágyban? Rámászol, rángatózol rajta vagy 1 percig, és őt meg hagyod kielégületlenül, és még arra sem volt ideje, hogy kedvet kapjon. Ha így van, én sem szexelnék veled. Ez is egy lehetőség, gondold át kérlek, ne csak simán rávágd, hogy te milyen egy lepedőakrobata vagy.
2013. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!