Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nincs szex az feljogosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex az feljogosít arra hogy megcsalhassam a feleségem?

Figyelt kérdés
az utolsó is 3 hónapja volt és azt is elég nehéz volt elérni. Én meg nagyon vágyok női érintésre, tudjátok ösztönök...
2013. okt. 16. 23:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem kívánja erről már beszélgettetek?

Megcsalni nem érdemes mert az azt jelenti, hogy te félremész aztán haza, ahol nem érzed jól magad, ahol nem kapsz meg mindent viszont lesz egy vérig alázott és sértett nejed mert ne hidd, hogy nem derül ki.


Miért nem lehet egyenes gerinccel megoldani a dolgokat?


-beszélj vele

-értsd meg

-változtassatok


ha tojik rá akkor neki ez a házasság annyit is ér. Ilyenkor inkább állj odébb el lehet válni ne ússz a meleg trutyival.

Kezdj új életet ha nehéz is mert ez sem lesz könnyebb.

Nincs értelme húzni, mint a rétestésztát ha nem megy ki kell szállni és tiszta lappal indítani újra.


A félrelépéssel csak a helyzetet bonyolítod. Van így értelme?

2013. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ahoz van jogod, hogy megoldást keressetek a problémára együtt, vagy megmond, hogy nem tudod így folytatni, és válni akarsz. Onnantól nem tartozol elszámolással senkinek.

Teljesen jogos, és érthető az igényed, de a megcsalás nem megoldás! Hacsak, a feleséged nem mondja azt, hogy legyen nyitott házasság, és szemet huny...

2013. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem szult mostanaban? Akkor szoktak ilyenek lenni a nok atmaenetileg. Ha meg nem, akkor beszelj vele errol. A csalasra meg nem jogosit fel semmi.
2013. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Én ismerek olyan házaspárt akik nem szexeltek már évek óta de kiegyensúlyozottak, erre mondják nem minden a szex.

Elég szomorú hogy a házasok már válnak ha 1 hétig nem szexelnek. Emiatt válik minden 2. pár :S

2013. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Az legyen az első, hogy kideríted, hogy miért nem kívánja a szexet.

Ha válasz megvan, akkor el lehet gondolkodni azon, hogy meg fog-e ez a helyzet változni, vagy reménytelen.

2013. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ötös válaszoló, nagyon remélem hogy ezt csak viccnek szántad... mert ez állati gusztustalan komment volt.


Szerintem is inkább beszélgess vele. Miért nem akar lefeküdni veled? Bántod szavakkal?( esetleg tettel?) Nem figyelsz rá eléggé? Ha beszélgetni akar, akkor te legyintesz és nem hallgatod meg? Segítesz neki a házimunkában is, vagy a nap végén ő az, aki hullafáradtan rogy le az ágyra, és érthető hogy nincs kedve széttenni neked a lábát.


Tehát... nem véletlenül te vagy itt a ludas az egészben? (persze ez nem gyanúsítgatás, csak próbálom teljes képből nézni, mert ugye arról nem írtál sokat, hogy veled mi a helyzet, csak a feleségedet tetted meg bűnbaknak).


Szerintem a megcsalás helyett válaszd a nehezebb, de hosszú távon eredményesebb utat. Figyelj rá. Vigyél neki virágot, főzz neki, akármi, amiről tudod hogy szereti. És azt lássa rajtad, hogy szereted és meg akarod menteni ezt az egészet, ne azt, hogy "na nesze itt a virág csak d*gjunk már*.

2013. okt. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Gyovka válasza:

Szerintem nem kell csodalkoznod!Ha alapbol igy allsz hozza,hogy kepes vagy ide feltenni egy ilyen kerdest akkor a feleseged nemcsoda,hogy nem akar veled kezdeni semmit!

Es joindulattal irtam,talan elkellene gondolkoznod azon,hogy mi ennek az oka mert nyilvan elotte ilyen problematok nem volt legalabbis igy szurtem le szoval egesz egyszeruen kerdezd meg annal konnyeb ut nincs ha odaallsz ele es megbeszelitek,hogy mi valtotta ki nala ezt az elutasitast de azt felejtsd el,hogy mas nohoz szalad egybol mert gusztustalan...es egyebkent is gondolj bele neked milyen erzes lenne ha veled ugyanez megtortenne,o csalna meg teged mert hajtotta az "oszton" neked milyen erzes lenne?Biztos kiakadnal es az elso kerdesed az lenne,hogy miert csinalta?A valasz az lesz,hogy TE nem fekudtel le vele es ezert ment oda ahol ezt megadta neki mas,na mit mondanal?Hogy miertnem ult le veled ezt megbeszelni?Szoval szerintem igy gondolkozz mert nincs olyan foleg ha hazasok vagytok amit ne tudnatok megbeszelni!

2013. okt. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretkeztem a férjemmel már kb 2 hónapja. Babát várunk, és sokat görcsölök. Nem tudta, de megbeszéltük, és megérti. nem az első gyerek, tudja, hogy most egy darabig csak nagyon elvétve lesz szex. Persze simogatás, csókok, összebújás vannak, de az is csak módjával, nehogy nagyon elkapjon minket a hév, mert annak nem lesz jó vége, mármint a részemről. Meg kellene beszélned a feleségeddel, mert mi sem tudtuk, hogy baba lesz, csak állandóan rosszul voltam, meg görcsöltem.
2013. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet ő csal meg téged
2013. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

lassan 2 év nincs szex nálunk

és nem az én hülyeségem miatt nincs!!!! hanem a párom rám sem néz :-(

ö a pasi ....

most fogok válni mert én ezt nem bírom

(no jó ez csak az egyik indok a sok közül)


szal a 3 hónap nem olyan sok

2013. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!