Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék zöldágra vergődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék zöldágra vergődni a férjemmel? Egy teljesen felesleges veszekedést generált.

Figyelt kérdés

Egy dolgot amolyan "használati utasítás magamhoz" jelleggel már a kapcsolatunk elején elmondtam: ha ténylegesen gondom van, akkor el fogom mondani. Ha látszólag ok nélkül vagyok feszült, akkor kerüljön ki, ne szóljon hozzám, el fog múlni magától. Ha ilyenkor nem hagy békén, akkor az olaj a tűzre és rajta fog csattanni.


A másik, amit az évek alatt tudhat rólam: nagyon rosszul viselem a meleget, a párát, ilyenkor feszült leszek, amíg nem tudok lehűlni.


Hazajöttem, a nemlétező tökömön is folyt a víz, ragadtam, vágytam a kádba. Ő közben járólapot vésett fel, állt a por a lakásban. Türelmesen félrevonultam, majd amikor összesöpört, elkezdtem felmosni.

A meleghez nem hiányzott a fizikai mozgás, gondolom morcos képem lehetett, de csináltam, hogy a kádból kiszállva ne fekete talppal mászkáljak.


Közben odajött és elkezdte kérdezgetni, hogy mi baj van. Mondtam, hogy semmi, szeretnék mielőbb végezni már. FEszegette, kérdezgette, itt robbantam és valami olyasmit odasziszegtem, hogy "akart a f...om felmosni, amikor mindjárt meggyulladok, mennék már zuhanyozni".


Innentől nála is berobbant valami, hisztizett, megsértődött. Majd közölte, hogy inkább nem beszél velem, ma paraszt vagyok és neki is melege van.Jó, rendben, de ha ő is feszült, mert ragad az izzadságtól, akkor mit várt, mi lesz a válaszom?


7 éve együtt vagyunk, ezt a néhány alapdolgot tudja rólam. Miért kell huzigálni az oroszlán bajszát? Ha kibírja, hogy nem szól hozzám, amíg végzek és lezuhanyzok, biztos nem veszünk össze a nagy semmin.


2013. júl. 29. 20:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Ezek már viszont szánalmas dolgok kérdező. Szeritnem unalmas a kapcsolatotok. Meg a kttővel feletted lévőnek is (a somfordálós).


Lehet nektek tök jó ez, van dráma, aztán van miért szexelni, de így nem lehet egy életet leélni. Persze általában azok az emberek maradnak iylen kapcsolatokban ,akikre egyáltalán nem kíváncsi a másik nem.

2013. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%

Köszönöm a posztot, ilyenkor mindig megnyugszom, hogy az én párom egy kincs és az, hogy havonta egyszer összeszólalkozunk valamin, az koránt sem olyan vészes, mint mások kapcsolata.


Az élet szép ;-)


32/N

2013. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
De ari, ezért lepontoztál? Igazad van, inkább veszekedjél minden szaron a pároddal és öljétek meg egymást amiatt, hogy ki mosott fel este ... szánalom!
2013. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

23-as, én pontoztalak le (legalábbis én is), bevallom, nyugodtan pontozz vissza, ha jólesik. Mi is nagyon ritkán vitatkozunk a párommal, akkor is maximum pár percig tartó vitákról lehet szó. Egyszerűen csak erre a kérdésre csak annyira hasznos a válaszod, mintha valaki elrontaná a túrós buktát és megkérdezné, mi a jó recept, erre beírnám neki, hogy anyukám remek túrós buktát süt. Szóval semennyire. Bocs.

Részemről a téma lezárva, nem akarok tovább offolni.

2013. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!