Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék zöldágra vergődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék zöldágra vergődni a férjemmel? Egy teljesen felesleges veszekedést generált.

Figyelt kérdés

Egy dolgot amolyan "használati utasítás magamhoz" jelleggel már a kapcsolatunk elején elmondtam: ha ténylegesen gondom van, akkor el fogom mondani. Ha látszólag ok nélkül vagyok feszült, akkor kerüljön ki, ne szóljon hozzám, el fog múlni magától. Ha ilyenkor nem hagy békén, akkor az olaj a tűzre és rajta fog csattanni.


A másik, amit az évek alatt tudhat rólam: nagyon rosszul viselem a meleget, a párát, ilyenkor feszült leszek, amíg nem tudok lehűlni.


Hazajöttem, a nemlétező tökömön is folyt a víz, ragadtam, vágytam a kádba. Ő közben járólapot vésett fel, állt a por a lakásban. Türelmesen félrevonultam, majd amikor összesöpört, elkezdtem felmosni.

A meleghez nem hiányzott a fizikai mozgás, gondolom morcos képem lehetett, de csináltam, hogy a kádból kiszállva ne fekete talppal mászkáljak.


Közben odajött és elkezdte kérdezgetni, hogy mi baj van. Mondtam, hogy semmi, szeretnék mielőbb végezni már. FEszegette, kérdezgette, itt robbantam és valami olyasmit odasziszegtem, hogy "akart a f...om felmosni, amikor mindjárt meggyulladok, mennék már zuhanyozni".


Innentől nála is berobbant valami, hisztizett, megsértődött. Majd közölte, hogy inkább nem beszél velem, ma paraszt vagyok és neki is melege van.Jó, rendben, de ha ő is feszült, mert ragad az izzadságtól, akkor mit várt, mi lesz a válaszom?


7 éve együtt vagyunk, ezt a néhány alapdolgot tudja rólam. Miért kell huzigálni az oroszlán bajszát? Ha kibírja, hogy nem szól hozzám, amíg végzek és lezuhanyzok, biztos nem veszünk össze a nagy semmin.


2013. júl. 29. 20:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs Édes, majd meggyulladtam egész nap, semmi kedvem nem volt még felmosni is. Nem akartam "paraszt" lenni. Neked milyen napod volt, hogy bírtad a hőséget?

És kb ennyi... legalábbis nálunk..

2013. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Felelslegesen hisztizel. Ha nincs bajod, akkor csinálsz!
2013. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%
Nők!
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
6os! Mikor feszült az ember a meleg miatt, akkor nem tud nem ingerülten válaszolni. Én is ilyen vagyok. Este nekünk is volt egy kis vitánk, mert kb. 4szer ki kellett mennem a konyhába, mert először csináljak neki kaját, aztán még kellett rá valami, aztán innivaló..és mindent külön mond, mikor már majdnem leültem :) Persze, hogy kiakadtam.
2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, én már a másodiknál kiakadtam volna..
2013. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, addig örülj, míg érdekli, mi bajod van (még akkor is, ha tudja, nincs bajod vagy vele nincs bajod).
2013. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő generálta a feszkót, hanem te. Eleve paprikásan mentél haza, és ELVÁRTAD, hogy ő ugráljon körültted, és a rosszkedvedre meg minden másra tekintettel legyen. Tudod, mit szoktak mondani a buddhisták: "az elvárások minden csalódások forrásai". Nem kell használati utasítást adni magunkhoz a kapcsolat elején, mert nem gépek vagyunk, hanem emberek. JÓ esetben változunk az idők folyamán, és kapcsolatban összecsiszolódunk. Odafigyelünk a másikra.


Nem sziszegni kell és hisztizni, robbangatni, hanem BESZÉLGETNI!


Két nap múlva hazaér az eső. Na, csak nyugi. :) Bújj oda hozzá, öleld meg, adj neki két puszit és beszéljétek meg a témát. A szex jó, de nem buta hiszti miatti bocsánatkérésként.

2013. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én megértelek.

Konkrétan leszögezted az elején, hogy ilyen a természeted, rossz tulajdonság, ez van, mindenkinek van valami "gyíkja".

Ő elfogadott így, hét éve együtt vagytok.

Most meg püff, mint aki újonnan keveredett veled össze...

Valószínűleg neki is herótja volt, és ugyanaz volt a baja, mint neked - és itt jön a két-dudás-egy-csárdában-effektus... Mi is mindig ilyen hülyeségeken veszünk össze, túl egyformák vagyunk, egyszerre jön ránk az ötperc. Csak mi még pár napig nem is szólunk egymáshoz, csak amit szükséges, mert csakazértse. Makacs ökrök vagyunk mindketten. De aztán valamelyikünk odasomfordál a másikhoz bűnbánó kiskutya-szemekkel, és el van intézve minden :)

Javaslom én is, hogy magyarázd meg neki, hogy a melegtől kiborultál, sajnálod. Viszont NE tedd hozzá, hogy de te megmondtad előre. A bocsánatkéréseket csúnyán el lehet szúrni az ilyen "de..." kezdetű mentegetőzésekkel/magyarázkodásokkal. Én is mindig beleesek ebbe a hibába, így sajna tapasztalatból mondom :/

2013. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na, úgy látom, akkor nem mi vagyunk az egyedüliek a férjemmel, akik ma hülyeségen vesztek össze. :D Mi is nyűgösek, fáradtak voltak ebben a nagy melegben, meg egy csomó mindent kellett intézni, a végén egy semmiségért én hisztiztem el magam és alighogy ez elmúlt, egy másik semmiségen ő. Jól kiduzzogtuk magunkat, aztán kibékültünk és kész, nektek is ezt tanácsolom.
2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Megoldódott, de biztosan az időjárás is ludas (a melegen kívül), mert háromkor kipattant a szemem és most szenvedek, hogy reggel és holnap napközben mennyire fog ez fájni....

De ő is felébredt, elmondása szerint ő is indokolatlanul ingerlékenynek, feszültnek érzi magát.

Éjjel még azon is sikerült kissé összeveszni, hogy aktuálisan melyikünknek kell jobban pisilnie és ki menjen először WC-re. Ilyenen még soha nem vitatkoztunk össze :)

Talán a szél vagy a hirtelen hőmérsékletcsökkenés.

2013. júl. 30. 04:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!