Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg házasság?

Figyelt kérdés

A világ abba az irányba halad, ahol egyre több helyen fogadják el a meleg házasságot, és gyerekválalást. Sokan ezt a libelarizmus győzelmének tulajdonitják. Lehet, h konzervatív vagyok, vagy nem túl nyitott, de számomra elfogadhatatlan 2 azonos nemü házassága. Nekem ez szent és sérthetetlen. Egy házasság csak egy férfi és egy nő között jöjjön létre.

Nekem ez a meleg házasság olyan mintha egyik naprol a masikra bejelentik, h házasodhadsz állatokkal és a társadalom még örülni is fog neki. Ti mit gondoltok erről?



2013. júl. 18. 16:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
13%

"Hogy a házasság csak férfi és nô kõteléke lehet, olyan szabály, amit emberek találtak ki"


Igen mivel a szabályokat az emberek találják ki.


"és ezek az emberek meg is változtathatják - ez az egyházakra is vonatkozik"


Nem változtathatják meg. A lopás az mindig lopás marad és a homoszexualitás és mindig szégyenteljes lesz. Itt aki erőszakoskodik az a homokos propaganda. A vallás és a legtöbb kultúra határozott véleménnyel rendelkezik a homoszexuálisoktól a buddhizmustól a kereszténységig. Soha sem fordult meg egy kultúra fejében se a melegházasság vagy az örökbefogadás. Mégis folyamatosan a régi görög pederaszta szokásokkal akarják sulykolni az emberekben. Ez nem volt több beteges pedofíliánál.


"A melegekkel kapcsolatos média propaganda már nagon régen elkezdôdõtt,"


Hazugság. Milyen média propaganda? Tele van a média melegekkel. Folyamatosak a hazug félrevezető melegvédő riportok. A média felvirágzása pont 1973 után következett amikor is politikai nyomás miatt vették le a homoszexualitást a betegségek listájáról.


"A homofób propaganda van tele hazugsággal"


Homofóbia egy kitalált szó. Ez nem fóbia mert ez általános, természetes dolog ami minden férfiben megvan. Mégis miért "bántaná" bárki is a melegeket ha annyira normális és természetes jelenség lenne? Miért pont a melegeket bántják? A homofóbia szó egy hazugság teljesen logikátlan kitaláció. Nincs semmilyen homofób propaganda. Egyszerű megkülönböztetni hogy melyikünk mellett az igazság. Milyen ország az ahol köteleznek egy papot hogy adjon össze két deviáns párt? Mégis milyen egyéni szabadságról beszélnek ezek? Lózung az egész nem élünk demokráciában ugyanúgy megvan a hatalmi elit mint régebben csak most a képünkbe adják ezt az ostobaságot hogy az átlagembernek bármilyen beleszólása is van a dolgokba. Az Európai Egyesült Államok pont azért kell hogy egységesen ránk előretessék ezt a beteg ideológiát.


"Lehet, hogy nemcsak gének okozzák a melegséget, de tény, hogy nem tehetünk róla, nem választás kérdése. "


Ez annyira nevetséges mint ha egy pszichopata azzal próbálná védeni magát hogy ő nem tehet róla és a génjeiben van. Tehettek róla mert te választod meg kivel bújsz ágyba. Másrészt vannak gyógymódok. Hipnózis és terápiák stb. Én nem kényszerítek senkit mert az ő döntése de ezt is meg kell említenünk. Persze mondhatod hogy téged nem érdekel a becsület vagy a tisztesség és lehetsz homoszexuális csak akkor meg vállald hogy sokan nem fognak embernek nézni.


"Az is tény, hogy egy gyerek sem születik homofóbnak, hanem azzá nevelik."


Már megint egy hazugság. Nem lehet ilyeneket belenevelni senkibe ilyen módon. A különböző ételek szeretetét se lehet belenevelni ahogy a homoszexuálisoktól való viszolygást se. Az hogy így alakult ki a világ és évezredek óta undor övezi a homoszexualitást az nem véletlen. Ez a természetes és a többség véleménye, akarata.


"Miért lenne kötelező hogy egy párkapcsolatban egy férfi legyen a domináns? Ma már a nők is lehetnek a domináns felek a párkapcsolatokban. Egyenlőség van."


Legfeljebb a nő azt hiszi hogy domináns. A szexualitás minden formája kifejezi a férfi dominanciát. Ezért is nevetséges amikor itt sok nő játssza a nagy határozott "férfit" közben meg esténként megb*szatja magát. Egyenlőség nincs. Még mindig a nők járnak jobban. De ezt most hosszú lenne kifejteni.


"A melegek a négy fal között élik a magánéletüket, az utcán és munkahelyen ugyanolyan viselkedési formát vesznek fel mint a heterók."


Ez nem különbség. A homoszexualitás alapvetően rossz és nem csak akkor ha hirdetik és vonaglanak az már csak olaj a tűzre. Már az is nevetséges amikor a homoszexualitást a heteroszexualitás ellentettjeként emlegetik. Tény hogy valamivel jobb a megítélése azoknak akik a négy fal között csinálják de attól hogy még mi nem tudunk róla csinálják.


"Amikor azt bizonyítjuk, hogy a homoszexualitás normális, akkor, ne hivatkozzunk az állatokra? Ha valaki azzal jön, hogy a szex az egyik fél lealázásáról szól, nem az állatokra hivatkozik? "


Én az evolúcióra hivatkozom és nem közvetlenül az állatokra. És a a megalázás itt nem pejoratív értelemben értendő csak a homoszexuálisoknál. Nyilván emberi szinten nem így kell értelmezni. Mint hogy a tüzelés szót se használjuk emberi szinten.


A ti hivatkozásotok az állatokra azért vicces mert az állatok közti homoszexuális viselkedés egyrészt egy homoszexuálistól ered és valószínűleg csak hamisítvány, másrészt azok az egyedek nem "párok" ugyan úgy vannak utódaik és nőik a homoszexualitás a másik állat megalázására szolgál. Ez még csak biszexualitás. Ezzel akarják igazolni a melegházasságot, örökbefogadást, természetességet? A természetben pont azt látjuk hogy nem léteznek "homoszexuális párok".


"Ha a végbélnyilás nem való szexre, miért erogén zóna? Elárulom, hogy nemcsak a melegeknél kedvelt az anális szex."


Az anális szex még épp az elfogadható kategória a férfi-nő felállásban. Hogy miért erogén zóna az nem is érdekes de biztos nem szexuális célból. Semmilyen hiteles iromány nincs róla csak a kiskegyed, astronet meg egyéb bulvár sz*rok. Gratulálok ha valaki ezekről tájékozódik.


"A melegházasság tiltása, szerintem ugyan ilyen diszkrimináció. Milyen módi az, hogy egy melegnek nincs joga törvényesíteni a kapcsolatát azzal akit szeret? "


Ember és állat között mikor lesz házasság? Miért diszkrimináljuk őket? És akkor egy válasz. Azért diszkrimináljuk a melegeket mert egyrészt minden becsülettel, évszázados tekintéllyel szembe mennek. Szégyent hoznak magukra, nevükre, családjukra, NÉPÜKRE, barátaikra. Amíg ember lesz a földön mindig lesz aki felemeli majd a szavát a becsület és az igazság mellett.


"A gyerekvállalás megint más tészta. Ne keverjük hozzá.

"


Nem más tészta mert ez a kettő szorosan összeforr. Ez egyfajta hitelesítés az út ahhoz hogy gyerekeket ronthassanak meg. A legtöbb országban együtt jár a kettő törvénybe iktatása.

2013. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Nami the Tidecaller válasza:
100%

"A gyerekvállalás megint más tészta. Ne keverjük hozzá.Ez egyfajta hitelesítés az út ahhoz hogy gyerekeket ronthassanak meg."


Te nagyon debil vagy.

2013. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
54%
Az, h. az egyházi esküvőt nem engedik, talán még meg is értem. Bár én ateista vagyok, szóval engem pont nem érdekel az egyház. De h. a polgári esküvő miért van megtiltva, azt ép ésszel nem tudom felfogni. Szerintem ha 2 férfi v. 2 nő szereti egymást, akkor az ugyan olyan teljes értékű szeretet, mint 1 férfi és 1 nő szerelme. Így ehhez az is hozzátartozna, h. összeköthessék az életüket.
2013. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!