Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg házasság?

Figyelt kérdés

A világ abba az irányba halad, ahol egyre több helyen fogadják el a meleg házasságot, és gyerekválalást. Sokan ezt a libelarizmus győzelmének tulajdonitják. Lehet, h konzervatív vagyok, vagy nem túl nyitott, de számomra elfogadhatatlan 2 azonos nemü házassága. Nekem ez szent és sérthetetlen. Egy házasság csak egy férfi és egy nő között jöjjön létre.

Nekem ez a meleg házasság olyan mintha egyik naprol a masikra bejelentik, h házasodhadsz állatokkal és a társadalom még örülni is fog neki. Ti mit gondoltok erről?



2013. júl. 18. 16:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Azért a válaszolók között is akad bőve primkó...
2013. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
7%
Sok meleg senki mínuszolgatja a hozzászólásokat..
2013. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Abszolút hetero vagyok, férjjel, gyerekkel, nem pontozok senkit, csak nem értem, hogy lehettek ennyire intoleránsak,... Pláne hogy nem tehetnek róla, mivel egy hibás gén felel ezért, amit a gyártás során... Csak annyira tudatlanul gyűlölköztök...
2013. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!


Csak egy dolgot tarts szem előtt, és máris könnyebb lesz az egész helyzet. Ha valami számodra szent és sérthetetlen, akkor azt tartsd be, de ne várd el mástól, hogy úgy gondolkozzon, mint te. Számukra az szent, hogy ők is házasodni akarnak. Ugyanakkor neked nem kell a meleg házasokra házastársként tekintened, ha nem akarsz, amíg nem jogi kérdésről van szó. A véleményed és a gondolataid felett senki sem rendelkezhet. (és ugyanez fordítva is igaz!)


Viszont érdemes megjegyezni még ehhez, hogy ha amúgy kedves emberek, ne bántsd meg őket azzal, hogy az orruk alá dörgölöd a nézőpontodat.

2013. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem ez szent és sérthetetlen"

Gondolom akkor azokat is elítéled, akik elválnak, hiszen megtörik a házasság szent és sérthetetlen intézményét.

"egyik naprol a masikra bejelentik, h házasodhadsz állatokkal"

Igen, mert az állatok cselekvőképes felnőttek. Ez aztán remek hasonlat.

2013. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekik ez a természetes.
2013. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Laktózmentestej ***** válasza:
86%

Én sem vagyok meleg, de semmi bajom a melegekkel.

Több baj van a heterók-kal. Többször csalják meg a párjukat, többször bántalmaznak és ölnek is.

2013. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Figyelmedbe ajánlanám a konzervatív! brit kormányfő David Cameron szavait:

"A konzervatívok hisznek az embereket összekötő kapcsolatokban; az a társadalom erősebb, amelyikben az emberek fogadalmat tesznek egymásnak, és támogatják egymást.

Így én nem annak ellenére támogatom a melegházasságot, hogy konzervatív vagyok, hanem azért támogatom, mert konzervatív vagyok.”

2013. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
32%

Jól elő lett készítve ennek a terep. A média a legfőbb eszköz amivel az embereket befolyásolni lehet és mivel a média a liberálisok kezében van ezért nem nehéz beleverni a sok hazugságot az emberek fejébe. Kezdve attól hogy a homoszexualitás a génekben van. Semmilyen ilyen független tanulmány nem jelent meg a témában. Azt az állítólagos érvet miszerint a homoszexualitás az állatok körében is létezik tehát természetes egy meleg kutatóra alapozzák de ellenben mélységesen elvetik a keresztény vádakat mivel ők keresztények. 1973-ban politikai okokból vették le a betegségek listájáról. Az a tudós később megbánta hiszen számtalan meleg jelentkezett nála hogy a homoszexualitás nem egy örök állapot és kilehet gyógyulni belőle. Igazából a mai napig se támogatják ennek a területnek a kutatását mert nincs semmi bizonyíték a homoszexualitás genetikai hátterére sőt pont hogy arra van bizonyíték hogy a genetika vagy egyáltalán nem, vagy csupán csekély szerepet játszik benne ezt az ikerkísérletek igazolják.


Sokszor lehet hallani hogy hogy azt mondják a melegek hogy mivel az evolúció ellenére léteznek ezért természetesnek kell lennie a homoszexualitásnak. A dolog pont fordítva van. Azért léteznek mert nem genetika tehát nem lehet hozzá köze az evolúciónak. Tudják nagyon jól hogy ez az egyik legerősebb fegyverük hogy magukat ártatlannak beállítsák és akkor majd nem tehetnek majd semmiről. Vajon ha az alkoholizmus örökölhető lenne talán azoknak is elnéznek ezt az emberek? Nem néznék el pedig az alkoholizmus teljesen más dolog.


A homoszexualitással alapvetően baj van nem csak a házassággal és az örökbefogadással. Az a baj hogy felbontja a biológiai szimmetriát. Felbontja azt hogy egy kapcsolatban a férfi a domináns és a nő a passzív. Ez megtörik az aberráltaknál. Ráadásul ez nem is igazi szexualitás nem több a heteroszexualitás utánzásánál. Nem tudnak úgy közösülni hogy ne utánoznák a heteroszexualitást. De ez még utánzásnak is rossz ugyanis a végbél nem arra való hogy oda bedugjanak bármit is. Teljesen céltalan dolog. A homoszexualitás nem természetes és nem egy jó dolog és szégyen hogy a médiában hirdetik hogy vállalják fel magukat. Érdemes azon is elgondolkozni hogy miért pont a melegek? Miért pont velük van a baj? Miért található meg az undor velük szembe a világ szinte összes kultúrájában? Az is megérne néhány szót hogy a homokos lobbi hogyan hazudja el a történelmet hogyan állítják be az ókori görögöket és rómaiakat a homoszexuálisokat elfogadó társadalomnak. A görögöknél számos törvényt hoztak ellenük, a rómaiaknál is csak a birodalom bukása körül vált elterjedté. Addig is olyan embert nem választottak szenátornak aki egy homoszexuális kapcsolatban passzív szerepet töltött be.


Az amit állítanak hogy szerelem volt az ókori görögöknél a fiatal fiúkhoz való vonzódás az egy hazugság ez pedofília volt. Ez lenne a követendő példa? Vagy a rómaiaknál a gladiátor viadalok? Vagy a rabszolgaság? A kereszténység volt amelyben az emberek értékén volt a hangsúly az etikán az erkölcsön.


A lista hosszú amely a homoszexualitás ellen szól. Kezdve attól hogy 3x gyakoribb a homoszexuális pedofília. Nem is beszélve milyen pedofil hálózatok működnek szerte a világban amelyet a homoszexuális lobbi működtet és támogat. Itt van a múltkori Újpesti eset vagy amikor Bulgáriából vásároltak fiatal kisfiúkat. Miért nem hiszünk a saját szemünknek és tapasztalatainknak? Miért kell elhinni olyan ostobaságokat mint hogy "homofóbia" vagy látens homoszexualitás? Nem a média által felkapott kiskegyed, life.hu és egyéb ostoba bulvár újságoknak kell hinni hanem az igazi és a valódi kutatásoknak. Mint például ez. [link]

2013. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
67%

23:52


szánalmas homofób-propaganda...a linkeddel együtt...


nőjj fel


21/f

2013. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!