Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg házasság?

Figyelt kérdés

A világ abba az irányba halad, ahol egyre több helyen fogadják el a meleg házasságot, és gyerekválalást. Sokan ezt a libelarizmus győzelmének tulajdonitják. Lehet, h konzervatív vagyok, vagy nem túl nyitott, de számomra elfogadhatatlan 2 azonos nemü házassága. Nekem ez szent és sérthetetlen. Egy házasság csak egy férfi és egy nő között jöjjön létre.

Nekem ez a meleg házasság olyan mintha egyik naprol a masikra bejelentik, h házasodhadsz állatokkal és a társadalom még örülni is fog neki. Ti mit gondoltok erről?



2013. júl. 18. 16:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Hogy a házasság csak férfi és nô kõteléke lehet, olyan szabály, amit emberek találtak ki, és ezek az emberek meg is változtathatják - ez az egyházakra is vonatkozik. A melegekkel kapcsolatos média propaganda már nagon régen elkezdôdõtt, csakhogy nem a melegek mellett, hanem ellenük. Most annyi történt, hogy a saját fegyverük fordult ellenük. A homofób propaganda van tele hazugsággal - ezt saját tapasztalatból mondom. Lehet, hogy nemcsak gének okozzák a melegséget, de tény, hogy nem tehetünk róla, nem választás kérdése. Az is tény, hogy egy gyerek sem születik homofóbnak, hanem azzá nevelik.
2013. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
84%

23:52 Miért lenne kötelező hogy egy párkapcsolatban egy férfi legyen a domináns? Ma már a nők is lehetnek a domináns felek a párkapcsolatokban. Egyenlőség van.


Meleg és "b.uz.i" között is van különbség azért. A melegek a négy fal között élik a magánéletüket, az utcán és munkahelyen ugyanolyan viselkedési formát vesznek fel mint a heterók. A b.uz.ik akiket még a melegek is lenéznek azok az utcán vonaglós, parádézós k.öcsö.gök akik miatt elítélik a normális életmódot élő társaikat.

És ezt pont egy homoszexuális srác mondta egy interjúban, nagyon intelligens módon megfogalmazva.

Nem mondom hogy ennek kéne dőlni a médiából, mert miért? A heteroszexualitás sem dől a médiából, mi sem vonulunk fel, mi sem az utcán éljük a magánéletünket (szemben a parádézó cserépedényekkel).

Normális keretek között lehet élni és elfogadni a másikat.

A kérdezőt annyiban megértem hogy a média erőszakossága sok embernél undort és visszakozást vált ki, egyszerűen nem képesek felfogni - akik ezt az új világtrendet akarják behozni - hogy így ezen módon nem lehet. Teljesen agymosott világban fogunk élni ha nem világosítjuk fel önmagunkat.


üdv,

egy heteró csaj


ui: nem hiszem el hogy k.öcsö.g szó fennakadt a trágárságszűrőn pedig az egy régi magyar szó. -.-"

2013. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%

Amikor azt bizonyítjuk, hogy a homoszexualitás normális, akkor, ne hivatkozzunk az állatokra? Ha valaki azzal jön, hogy a szex az egyik fél lealázásáról szól, nem az állatokra hivatkozik?

Ha a végbélnyilás nem való szexre, miért erogén zóna? Elárulom, hogy nemcsak a melegeknél kedvelt az anális szex. Ezzel az erôvel szájba se tedd/vedd, mert az meg evésre van.

2013. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy homár,ne házasodj azonos neművel.
2013. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nálam nem akadt fenn a köcsög.:)
2013. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

A homoszexualitás nem a géneken múlik, hanem démonok okozzák!

És kedves kérdező, teljesen egyetértek veled!

2013. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
ribizli
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
faszállító
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A faszállító átmegy, de a "cineg.e.cinege" nem :D
2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%

Mindig hallani innen onnan, olvasni , hírekben is folyik, hogy kit ezért kit azért diszkriminálnak. Vallásra, fajra nemi identitásra vonatkozóan. Rengetegszer a külső alapján , vagy kor alapján ítélik meg az embert. pl egy állásinterjún!


A melegházasság tiltása, szerintem ugyan ilyen diszkrimináció. Milyen módi az, hogy egy melegnek nincs joga törvényesíteni a kapcsolatát azzal akit szeret?


Szerintem engedélyezni kellene. A gyerekvállalás megint más tészta. Ne keverjük hozzá.


Ha 2 ember szereti egymást, és össze akarnak házasodni, szerintem piszok lényegtelen, hogy egyneműek vagy sem! Igazságtalan, hogy nem házasodhatnak össze. Lehet lepontozni, nem érdekel, akkor is ez a véleményem.


27/N

2013. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!