Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy tényleg csak felfújom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy orvosi "beavatkozásom", nem nagy, fél órás, és egyáltalán nem is kockázatos, viszont rettenetesen fájdalmas. Tegnap a párom megígérte, hogy eljön velem, ott lesz mellettem. Nagyon szerettem volna, ha segített volna a jelenlétével, meg hát az sem utolsó szempont, hogy az orvos egy másik városban van, amit én nem is ismerek, csak a párom.

Ma viszont kitalálta, hogy holnap nem jön velem - helyette beugrik melózni valahova. Ezt úgy, hogy amúgy van rendes munkája, csak kötetlen a munkaideje... És ha holnap úgy sincs "semmi dolga", akkor beugrik egy napra dolgozni máshova. (Amúgy nem túl jól fizető helyre menne...)

Amikor tudtára adtam, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, azt mondta, hogy más, normális ember örülne, ha a párja el tudna menni dolgozni.

Én már annyira nem tudom megítélni a helyzetet... Valóban neki van igaza? Önző vagyok?


2013. júl. 17. 14:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
11%
Akkor hagyd el ezt az önző pasit,mert akart egy kis pénzt keresni...Szégyellem,hogy vannak ilyen nők...Nektek semmi sem jó?
2013. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Ez a meló pedig nem lenne kötelező.
2013. júl. 17. 15:06
 13/43 anonim ***** válasza:
15%

Az jutott eszembe, hogy lehet, a párod más érzelemvilágú mint te és ő fordított helyzetben jobban szeretné, hogy "hasznosan" töltsd az időt, mint hogy őt kísérgesd.

De akkor is: ha neked szükséged van rá és ő megígérte, nyomósabb ok kellene ahhoz, hogy ne tartsa be az ígéretét.

7. voltam.

2013. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is 6-osnak van igaza.

Akkor már ne tervezzen be semmit, ha már korábban megbeszélték, ráadásul gondolom nem kenyérre kell az a pénz.


A pasi paraszt.

2013. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
74%

Arom még szabadnapot is kivett a rendes munkahelyén, hogy el tudjon kisérni, és megvárjon a műtét utánig...pedig maga a műtét nem colt fájdalmas, mivel altattak az egsz 20 perc volt, délutánig benn kellett feküdjek (altatás miatt), aztán vihetett haza.


Hogy fgosz hazamenni? Mert akármennyir ekicsi műtét valami , az sokkolnatja az embert annyra, hogy ne vezethessen, vagy ne maradjon egyedül.

Sógoromnak "csak " végbéltükrőzése volt, el sem engedték kisérő nélkül...

2013. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a 11-esnek van igaza. Tényleg kezdem szégyellni magam... :(
2013. júl. 17. 15:12
 17/43 anonim ***** válasza:
96%
Itt szerintem azon van a hangsúly, hogy tegnap megígérte, hogy ott lesz vele, így már nekem sem tetszene, ha ezt visszavonja bármi miatt is, akkor mi a csudának ígérte meg? Nekem is rosszul esne, ha lepontoztok, akkor is. :-))
2013. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
40%
Önző nem vagy, de én pl. nem látok ezzel problémát, mert ha fájdalmas műtétem lenne, a legutolsó dolog, amit akarnék, az lenne, hogy a férjem ott üljön, és fogja a kezem.
2013. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
82%

Normális embereknek normális kapcsolatban ilyen helyzetben az lenne az első, hogy a párjukkal legyenek. Valószínűleg nem egy vérnyomásmérésről van szó, hanem ahogy írtad, egy fájdalmas beavatkozásról. Szégyellje magát a párod!

Szokás szerint nem értem, hogy értelmes, normális nők, hogy tudnak ilyen balfékeket összeszedni?

2013. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy kezd szégyellni magad.


Megigérte,mégsem megy veled.

Bunkó.


Hazamenni hogy fogsz?

2013. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!