Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ilyen esetben megkockáztatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben megkockáztatnátok a különélést külföldi munka, több pénz miatt?

Figyelt kérdés

Kerek 10 éve vagyunk házasok, van egy 2 és egy 1 éves gyerekünk. A gyerekek érkezése nagyon megviselte a kapcsolatunkat, sok mindent rosszul csináltunk, a kicsi hamar érkezett a nagy után. Most kezdünk úgy-ahogy helyrejönni mint férj és feleség.


A férjem most kapott egy külföldi álláslehetőséget. Jobb fizetés, viszont havi 3-5 napot lenne itthon.


Ti megkockáztatnátok?


2013. jún. 20. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha e nélkül éhen halnék akkor igen,ha azért menne ki hogy vegyünk egy autót akkor nem.
2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy gondolom, hogy ha tönkre megy a kapcsolat, mert kimegy, akkor talán jobb is ha tönkremegy.
2013. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
osztom az első hozzászólását. Ha a megélhetés miatt menne ki, akkor belevágnék. Ha csak azért hogy elmondhassuk mindenkinek hogy az uram "németbe" dolgozik akkor nem. 2 kicsi gyerekkel egyedül piszok nehéz lesz, és a pénz sem fog megoldani semmit, ha nincs állandó segítséged.
2013. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Így is megélünk elég jól. Tudunk félretenni is.

Inkább szakmailag érné meg a férjemnek a tapasztalat miatt.

2013. jún. 20. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem kéne menni sehova. A két kicsinek igenis szükségük van az apjukra. Nem arról van szó, hogy éhenhaltok ha nem megy külföldre. Meg a gyerekeknek nem pénz kell hanem apa.

38 APA

2013. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem. Nem ér annyit.
2013. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes. Ha nem engeded, hogy menjen, akkor az fog problemat okozni, ha igen, akkor meg az okozhat.

Azzal nem ertek egyet, hogy "ha tavol szetmegy, akkor amugyis szetmenne elobb-utobb". Tobb olyat lattam, hogy a tavolsag miatt elhidegultek, de olyat is, hogy a tavolsagtol megszepultek a dolgok, es amikor ujra egyutt lettek, akkor ereztek csalodast. Ez sajnos kiszamithatatlan.

2013. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1es vagyok,akkor egyértelműen nem.El fogtok hidegülni egymástól és a gyerekek sem fognak kötödni az apjukhoz és ez később kiütközhet.Van amikor nincs más választás de nektek van.
2013. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem terveztek olyat,hogy a későbbiekben külföldön telepedtek le (mint irod ,igy is megéltek) ,akkor nem ! Mi bevállaltuk egyébként ,mivel ilyen terveink vannak .Nekünk is 10 éves kapcsolatnál lett ez a döntés .Amúgy a kapcsolatunk nem sinylette meg ,semmi negativ dolgot nem tudok irni .Leszámitva azt ,hogy nagyon szokott hiányozni a párom,de mi már nemsokára költözünk . ;)
2013. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan család Magyarországon ,amelyik becsületes munkával is megél ... sőt halad ! Ha ti is közéjük tartoztok,akkor mérlegeljetek . Ha a kapcsolatotokban voltak/vannak gondok,akkor nem ez a járható út .Én külföldön dolgozó apuka/férj vagyok .Stabil családi háttérrel rendelkezem .Bátran leirom,jó házasságom van,nagyon szeretjük egymást a feleségemmel !!! Nálunk nem okozott gondot,mivel tudjuk mi miért van és mik a terveink .Mi ha Magyarországon maradnánk ,nem boldogulnánk ,egyértelműen nem oda tervezünk .Erősen kapcsolatfüggő egy ilyen dolog ,ezt kell átgondolnotok .Egy irányba halad-e az utatok ? Ha javasolhatom,adj bizalmat a férjednek ! Minden jót nektek !
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!