Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A gyerekeitek miatt eltűrnéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekeitek miatt eltűrnéd hogy a férjed úgy beszéljen veled mint a kutyával?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ezt lássák a gyerekek otthon? Na nem....
2013. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A gyereknek is jobb, ha nem ilyen légkörben nő fel.
2013. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Irónikus leszek, bár úgy beszélne velem a férjem mint én a kutyával! :)
2013. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10/13-nak én pont ebben a helyzetben vagyok.Soha nem gondoltam volna,hogy ilyen lehetséges! Nincs hova mennem. a gyerek 22 évesen "élősködik" rajtunk, nem dolgozik az iskolákat váltogatja! Az apa ezt tűri, csak azért mert én szólni merek, mi lesz belőle?! Sajnos szerintem semmi jó,lány létére!
2013. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pontosan a gyerekek miatt nem tűrném el, hogy megalázzák az anyjukat, mert ez által a biztonságérzetük sérül.

Nem beszélve arról, hogy ha a gyerek nem elég okos, nem méri fel a helyzetet kellőképpen, kamaszkorában ő is beszállhat az apja mellé. Ne tűrd el semmiképpen!

2013. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!