Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jó és hosszan tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó és hosszan tartó házasság titka szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 13:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Elsõ vagyok, miért pontoztatok le, engem és a másik válaszolót?

Mit gondoltok, hogy amiket ti leirtatok, az mind jó válasz.

Nem gyermekeim, mert igen is türelem és türés is közrejátszik egy házasságban. Miért van ennyi válás, mert türelmetlenek egymással a házastársak. Igenis el kell türni egymás rigolyáit.

Kompromisszum, egyetértés?

Ha mind2 félnek van saját egyénisége, akkor nehéz kompromisszumot kötni, hiába beszélitek meg a dolgokat, ha néhány nap mulva ugyanaz van.Arról meg nem is beszélve, hogyha mindenben egyet értek, egy idõ után unalmas egy házasság, tisztelet a kivételnek.

A szeretet, tisztelet az magától adódik.

Ami nagyon fontos egy házasságban, hogy nem megcsalni egymást,és mindig legyenek célkitüzések.


Boldog házasságban élek,néha boldogtalan, ahol vannak alapos viták, de ez kell, mert igy érezzük, hogy küzdünk, hogy hol az én tervem, hol a férjem terve megvalósuljon.


33.ik éves házasságban vagyunk,ahol még a sex is tüzes, naaa nem mindennap, csak amire igény van.:):)

2013. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Tudni, hogy mit akarsz s megtanulni kérni azt.
2013. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

kommunikáció és őszinteség-de milyen áron???

őszintén elszoktam mesélni a férjemnek mindent. elmondtam ha férfiak megdicsértek-egyből támadott hogy ő felhívja hogy képzel ilyet stb. -alig tudtam lenyugtatni. Most válni szeretnék most meg az edzőm feleségét akarja felhívni hogy bekeverjen a kapcsolatukba mert poénkodott velem az edző is. Akárki hozzám mer csak szólni már küldi a szálljon le rólam sms-eket. jól megromlott a kapcsolatunk. Szerintem meg lehetne két fél őszinte akik szeretik egymást ott nincs félrelépés. 10 éve vagyunk házasok és sosem csaltam meg. viszont válni sem enged pedig nincs már tisztelet nem lehetett hozzá odabújni nem ölel nem csókol.. saját maga rontott el mindent mégis csak engem meg másokat hibáztat -olyanokat akik szolnak hozzám két kedves szót már megfenyegeti őket..

2013. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Fú 16:59-es gáz egy férjed van,pedig a te elmondásaid szerint,mindent megosztanál vele,annak meg örüljön,ha másnak is tetszel,nem?
2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Az én apám mikor anyám mondta,kinek mennyíre tetszett,anyámat mindig leszerelte avval,hogy nézd én egy debil ízlésficamos barom lennék,ha másnak nem tetszenél,nem?
2013. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A hossszúú aglegénység!!
2013. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

17:51-nem ő inkább annak örült amikor szülés után dagi voltam nehogy vki rám nézzen..sokáig nem is tettem ellene és annyira nem is vettem észre az ilyen olyan dolgait. Még azt is akarta hogy melóhelyet váltsak -én meg már csakazértsem.

Szerintem a jó házasság titka ha megbízhatunk vakon a másikban nem féltékenykedünk, de mégis nem élősködünk rajta nem zárjuk kalitkába. Ha két fél szereti becsüli egymást ott úgysem lenne hely a harmadiknak. De vannak emberek akik ezt a beteges féltékenységükkel és a nem figyelek a páromra, elhanyagolommal tönkreteszik. de a végén nem magukat okolják hanem a másikat aki lelép

2013. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

09:36


Ez is lehet benne van a pakliban, mert akor már megbecsülöd a nõt, aki rendben tart.

2013. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi uygan még nem vagyunk házasok (már remélem nem sokáig :P) de nálunk nagyon bejött az, hogy az ízlésünk zenében, kajában ilyesmikben szinte megegyezik, de mondjuk otthoni munkában meg alapszemélyiségben inkjább ellentétek vagyunk, vagy kiegészítjük egymást, kinek, hogy tetszik....én pl szívesebben mosogatok, ő meg főz...ő nagyon nyugis, és könnyen megbocsátó, míg én hamar felkapom a vizet. Bár sztem az ilyesmi párfüggő.
2013. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én is azt írtam,hogy az összeillőség és mi nagyon összeillünk a legtöbb dologban,hozzáállás,mik vonzanak az életben,hasonló célok,ahogy el akarunk érni valamit,akkor ösztönözzük egymást,mondhatni erősítjük egymást sok dologban stb.


Viszont valóban van óriási különbözőség is köztünk,például én felcsattanós vagyok,ő az alszom rá egyet típus és valóban nekem az kell,hogy valaki lenyugtasson,vagyis a kiegészítő elemnek is megfelelőnek kell lennie,hiszen két felcsattanós ember nem jó pár szerintem,mert a meggondolatlan reakciót,agresszivitást erősítik egymásban.

Ő meg azt mondja,hogy az én agresszivitásom,szerinte tűzem,hat rá úgy az ágyban,ahogy előtte a nyugis barátnői sohasem és állandóan élénkségben tartom,szerinte.

2013. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!