Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a párom, Ő mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, Ő mégis távolodik tőlem?

Figyelt kérdés

Nehéz időszakon megyünk keresztül. Szeretem, imádom a párom. Mégis napról napra úgy érzem nagyobb a szakadék köztünk. Egyre inkább a munkájába temetkezik, egyre több időt (szabadidőt) tölt a kollégáival, úgy hogy ketten tartalmasan már szinte soha nem kapcsolódunk ki.

A legrosszabb, hogy nem lehet vele ezt megbeszélni! Amikor felhozom akkor ezt ő konfliktusnak veszi és hárít.

Már a féltékenységet is kezdem magamon érezni, mert nem tudom hovatenni a viselkedését.



2013. jún. 7. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezt másképp nem lehet, csakis megbeszélni. Mondd neki, hogy ez így neked nem jó, hajlandó-e, vagy egyáltalán akarja-e folytatni veled normálisan, vagy hagyjátok a fenébe az egészet?Adj neki pár nap gondolkodási időt. Ha ezután sem érdekli a téma, akkor szerintem fölösleges az idődet vesztegetni mellette. Akkor sajnos ő már nem szeret téged, és a gondjaid sem érdeklik, nem hajlandó megmenteni a házasságotokat.
2013. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dolgozo valahol? Lehet, hogy hülye kérdés, de az is okozhatja a problémát, ha más közegben mozogtok. Ha megbeszélni nem tudjátok, írj neki levelet, azt biztosan elolvassa. Talán úgy egyszerűbb lenne a beszélgetést elindítani, ha van oka, jelen esetben egy komoly hangvételű levél.
2013. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pár hónap után most fogok munkába állni 2 hét múlva. Tudom hogy ez is nehézséget okozott de nem gondoltam volna, hogy szétszakít minket. Lehet hogy ez nála nem tudatos, nem tudom. Engem mégis nagyon bánt hogy alig kommunikál velem és mindenki okosabb és viccesebb és jobb mint a saját felesége.
2013. jún. 7. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, erre csak azért kérdeztem rá, mert én 5 hónapja vagyok munkanélküli, viszont mindent megteszek, hogy minél előbb találjak munkát, mert én is úgy érzem, már nem vagyok a párom számára érdekes. Nálad annyiból jobb a helyzet, hogy nemsoká munkába állsz. Úgy gondolom, utána talán rendeződhetnek nálatok a dolgok.
2013. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor hasonló cipőben vagyunk. Ami bánt egyébként, hogy ezt a munkát miatta is vállaltam el, mert egyébként a legnagyobb borzalom amit el tudok magamnak képzelni. Nehéz lesz utána is, csak akkor meg főleg én leszek aki ki fog bukni néha.
2013. jún. 7. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erővel senkit nem lehet visszatartani. Az lesz a legjobb ha " elengeded". Mármint jelképesen nem válásra gondolok. Szerintem ha te is munkába állsz már változik a nézőpontod. Neked is lesznek munkatársaid élményeid, stb. Te is ülj be munka után valahová, szervezz programokat. Szerintem minél jobban kapaszkodsz ( ami érthető) annál jobban távolodik. Hagyd hogy ő jöjjön vissza hozzád magától. És ha te is jobban érzed majd magad, akkor ő is jobban vonzódik majd hozzád.
2013. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!