Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem fogja fel a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel a férjem, hogy a fogyás nem megy egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

A terhességeim alatt sajnos meghíztam, ez szoptatás alatt is így maradt. Eljárni nem tudtam mert ő nem akart a gyerekekkel lenni, amikor pedig magamtól tornáztam meg diétáztam, jelentősen fogyott a tejem.


Most anyósom nyugdíjas, heti 4x járok tornázni és szakember által összeállított étrendet követek. Van is eredménye centiben és kilóban is.


De a férjem szerint ez nem elég, szerinte ne egyek egyáltalán, akkor majd 2 hét múlva úgy fogok kinézni mint lánykoromban.

Folyton azt mondja, hogy ne csodálkozzak ha megcsal egy vékony nővel. Már a szex is csak kötelesség részemről, folyton úgy érzem hogy a hájamat figyeli vagy másra gondol közben.


Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem így megy? Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön a házasságunk?


2013. jún. 5. 10:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elrángatnám egy párkapcsolati tanácsadásra.

Ha ott hallja, mekkora görénység ilyet mondani a diétázó, tornázó, erőlködő feleségének, talán elhiszi.

Nem mellesleg szerintem külső segítség nélkül nem is fog rendbejönni a házasságotok.


Ilyen beszólás után nekem sem lenne kedvem szexelni, de én nem is tenném. Közöltem volna, hogy elvette minden önbizalmam, és nem szeretnék előtte levetkőzni, úgyhogy nyugodtan forduljon a fal felé, és csicsikáljon.

A szex nem kötelesség, hanem élvezet, mindkét félnek. Egyáltalán nem kötelező a kedvére tenni, főleg ha cserébe ilyen bunkó.


Nem voltam soha vékony, híztam is a házasságunk 12 éve alatt (kedves férjem is...), de soha nem mondott ilyet. Nem mondom, hogy sírógörcsöt kapna, ha lefogynék 20 kilót.... Nem erről van szó.

De minden külön indok nélkül meg szokta jegyezni, hogy csinos vagyok, ha diétázok, akkor támogat, viszont ő nem piszkálna vele, hogy leadhatnék pár kilót. Ezt én is tudom, ő is tudja, de sokkal fontosabb neki, hogy legyen önbizalmam, felszabadult legyek az ágyban, és elégedett feleség legyek mellette, mint az, mennyit mutat a mérleg.


Na erre nem képes a te férjed.


Idővel meg lógni fog a melled, lötyögni a karod, ráncosodni az arcod, és őszülni a hajad. Akkor az lesz, hogy ne csodáld, ha lelép egy fiatalabbal.

Miközben ő se fog jobban kinézni, mert öregszik, löttyednek az izmai, és 50 felett még az impotencia is ráköszönhet...


Az a kérdés, megéri-e még azért a plusz egy-két évért megerőltetni magad, amit együtt töltötök.

Mert vékonyabb, fiatalabb, szebb mindig lesz, nálad is, meg nála is.

2013. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem az év ötlete volt ennek a parasztnak gyereket szülni szvsz.
2013. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Úristen,nem hiszem el,hogy vannak ilyen férfiak..

Én sem szültem volna egy ilyennek,de egy ilyen beszólás után biztos elhagynám.Mindent megteszel azért,hogy csinos légy,és neki ez sem tetszik?

Az is lehet,hogy már meg is csalt,nem kizárt..

De van egy olyan érzésem,hogy hiába irjuk neked,hogy mennyire egy paraszt a párod,téged hidegen hagy.

Mit reagáltál erre a beszólásra?meg amúgy a bunkóságokra??

2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Előtte nem volt ilyen, nyilván nem így terveztem. Az első babával még nem is volt gond, de a második terhességem alatt/után ez már napi probléma. A vicc az egészben, hogy ő nyaggatott a második gyerekkel, én még vártam volna. Hiba volt belemenni, ez nem is kérdés. De most már ez a helyzet, ezt kell megoldani.

2 éves múlt a nagy és 8 hónapos a pici.


A naggyal amúgy már nagyon jól elvan, járnak játszótérre, sétálni, este ő fürdeti, hétvégén eteti, játszik vele. Csak a babakorral nem nagyon tud mit kezdeni.


Megpróbálok beszélni vele, hogy ez nekem milyen rosszul esik és megpróbálom rábeszélni egy tanácsadásra.


Köszönöm a válaszokat

2013. jún. 5. 16:09
 25/29 A kérdező kommentje:

Amikor ezt mondja, megmondtam neki hogy ez mennyire rosszul esik, hogy tudom hogy kicsit elengedtem magam a 2. terhességem alatt de igyekszem lefogyni. Meg hogy szerintem ez nem olyan hatalmas probléma, a házasságnak erről többről kéne szólnia.

Erre nem szokott válaszolni.

2013. jún. 5. 16:14
 26/29 anonim ***** válasza:

Én megértem a férjed,hogy szeretné visszakapni a régi asszonyát,de azért ilyen bunkó hogy lehet.

Én 5 hónapja szültem. +18 kilót híztam a terhesség alatt.

Még mindig van rajtam pár kiló,én is próbálok tornázni,mozogni,de tényleg nem egyszerű...

De ha az én férjem ezt mondaná,hát...nem is tudom...

2013. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Amugy hány kiló vagy?
2013. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet valaki ilyen paraszt azzal az emberrel, akit elvileg szeret. Én nagyon kövér vagyok, amikor megismerkedtünk kb. 50kg voltam, de már akkor is komoly küzdelem volt tartani a súlyom. Eltelt 15 év, ebből közel 9 éve ülőmunka, 1 éves a kislányunk és 90kg vagyok. Borzasztóan érzem magam emiatt, nem érzem, hogy képes lennék 40kg leadására. A férjem természetesen nem szokta azt mondani, hogy nagyon csinos vagyok és jó vagyok így, DE ő azt szokta mondani, hogy azért fogyjak le, mert félti az egészségemet, illetve ettől függetlenül meg szokott dícsérni, hogy milyen jól áll az adott ruha, ami rajtam van. A szexuális életünk pedig jobb, mint a gyerek születése előtt, nyilván, mert nem érzem azt, hogy nem tetszem neki!
2013. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A legnagyobb jóindulattal mondható a férjed kőbunkó tajparnak. Ahogy olvastam a kérdést, és a hozzáfűzött kommentjeidet, egyre jobban éreztem, hogy megy fel bennem a pumpa. Ez rémes, komolyan. El se tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet ezt hallani.

Mennyit híztál?

Ha van eredménye, az már jó. Több, mint jó. A fogyás szépen, lassan történik, egészséges étrenddel, mozgással. A fogyás így tartós, eredményes lesz, a bőr is vissza tud húzódni. Persze le lehet adni 2 hét alatt is jó pár kilót, ha koplalsz, de a szervezededet hazavágja, a bőröd megsínyli, aztán az eredmény nem egy magabiztos, csinos nő lesz, hanem egy száraz kóró, két számmal nagyobb bőrben. Ez a "ne egyél két hétig, aztán majd olyan leszel, mint lánykorodban dolog" arról tanuskodik, hogy a férjed sz@rt se tud arról, hogy kell leadni a felesleget. Ennél nagyobb baromságot akkor se tudott volna mondani, ha erősen próbálkozna vele. Megütném, komolyan.

Nem Neked kellene erőltetni a házasság rendbe hozása dolgot, neki kéne ezerrel pedáloznia, hogy visszapuncsolja magát hozzád, hogy megbocsáss neki.

Amióta együtt vagyunk a barátommal, én is elég sokat híztam, de soha nem szólt semmit. Pedig én nem szültem, csupán lusta voltam és sokat ettem. Akkor is szeretett és kívánt, amikor nagy hasam volt, és narancsbőrös combom. Amikor fogyózni kezdtem, bátorított, de nem erőltette. Szerintem ez így normális.

Azt tanácsolom, hogy ne emiatt a gerinctelen, férfinak nevezett alak miatt fogyj le, hogy újra gerjedjen Rád, hanem azért, hogy megerősödjön az önbizalmad, csinosnak érezd magad, szóval saját magad miatt.

Sajnálom, ha egy kicsit nyersen fogalmaztam, de tényleg nagyon dühít, hogy vannak ilyen féreg pasik.

2013. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!