Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhidegültünk egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültünk egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, ebből 3 éve együtt élünk már a vőlegényemmel. Azt vettem észre, hogy 1-2 hónap leforgása alatt elkezdett megváltozni a hangulata és a hozzáállása. Végül most az utóbbi pár napban teljesen mélypontra került. Már alig van kontakt, szinte úgy viselkedik mintha csak barátok lennénk. Azt mondja zombul, gondolkozik sok mindenen.

De mégis mi lehet ez az egész? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2013. jún. 5. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem új nö van a dologban. Még a másikkal nem biztos a dolog, csak kerülgeti azt, így gondolkodikot mond, mert szive szerint oda menne, de ha az nem jön össze, akkor meg a két szék közül a padalá esik.


Nekünk is volt ilye mély pont. Nekünk az elsö gyerek 1 éves kora körül. Szinte ott is azt vettem észre hogy 1 hónap alatt mindig durcás, mogorva volt, alig ért hozzám. Majd említettem neki, hogy nekem ez nagyon fura. Mire mondta, hogy milyen bajai vannak. Bezséltünk egy csomót, és már aznap este olyan volt mint régen. Azóta megint eltelt 2 év és nem fordult elö megint ilyen.

Lehetnek mély pontjaink , de ha ez tényleg más ok akkor egyszerüen meglehet beszélni.

2013. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele leülni és megbeszélni, hogy mi a gondja. Lehet, hogy munkahelyi problémái vannak, vagy bármi más. Nem biztos, hogy miattad viselkedik így. Kérdezd meg tőle, hogy mi az a sok minden, amin gondolkodik? Ossza meg veled is, hátha tudsz segíteni. Csak úgy tudhatod meg, hogy mi a baj, ha megbeszélitek. Ha meg nem lehet vele megbeszélni, akkor elgondolkodnék, hogy tényleg én vagyok-e az, akivel szeretné leélni az életét, ha már a gondjait sem ossza meg velem.
2013. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni vele! Többször kértem, már szinte könyörögtem hogy beszéljünk mi a gond. De mindig csak hárít. Hogy fáradt ehhez, nem akar beszélni semmiről, főleg nem a gondokról. Egyszerűen semmit sem tudtam kiszedni belőle.
2013. jún. 5. 08:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam hogy "kiugrasztom a nyulat a bokorból" és rákérdeztem mindenre ami eszembe jutott hogy mi baja lehet. De nem reagált igazán semmire. Kérdeztem van-e nője, erre vicceskedni próbált hogy persze... na akkor én majdnem elbőgtem magam, mert teljesen komolyan vettem. De utána sem nyugtatott meg igazán.
2013. jún. 5. 08:17
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez az én kérdésem volt, pár napja. Szerintem nálatok is hasonló lehet a helyzet, csak ő még nem mondja ki. Próbáld meg megelőzni, és erre rákérdezni szerintem.

2013. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. De mi már együtt élünk. Azért ez ennyiből más. Mégiscsak egy tartósabb kapcsolat, ahol idáig tudtommal nem voltak tabu témák. Ezért fura az egész! Mi mindent megtudtunk beszélni! Egyébként pár napja jöttem haza egy külföldi útról, a testvéremmel nyaraltunk kicsit, gondoltam a pihenő jót tesz mindenkinek, így hagytam a páromat is nyugodtan gondolkodni. De csak sokkal rosszabb lett!!!!
2013. jún. 5. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi nem éltünk együtt. Részemről történt pár nap alatt, 1 hét alatt talán az elhidegülés.


Magam sem értem hogyan lehetett, utána nagyon sokáig féltem, hogy a következő kapcsolatomban is így lesz.

Most vagyunk 5 éve együtt, nagyon szerettem az exet, tényleg nqgyon, de most érzem mennyivel mélyebb is tud lenni ez a dolog, hogy megtapasztaltam. Amíg az exxel voltunk nem gondoltam volna, hogy van annál több...


Amúgy 3. Fél nem volt, maximum annyi, hogy a chaten beszélgettem valakivel ismeretlenül, és az ébresztett rá, hogy én már akár nyitnék más felé...és akkor tongoráztam le a kapcsolatunkat magamban. Helyes döntés volt, nem illettünk össze, de akkor 20 évesen nagyon jó volt, és sokat épültünk a kapxsolatban... Jah és amikor erre ráébredtem, a chatessek többet nem beszltem, sosem találkoztunk.

2013. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is együtt éltünk. Csak szerintem nálunk az lehetett a gond, hogy túl korán költöztünk össze... vagy nem tudom... Persze most teper nagyon.


Mondd meg a párodnak, hogy az élet nem olyan, mint egy szép kerek labda, mindig vannak hullámvölgyek. De meg lehet oldani ezeket.

2013. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj, nagyon sajnálom.


nekem a barátom kb. fél év után ilyen szöveggel jött, hogy a szomszéd lánnyal szoktak találkozgatni. én egyetemre jártam, ő egész nap otthon volt. képzelheted a reakcióm.


csak az nem értem, miért kell ilyenekkel viccelni? nekem nagyon fájt.

igazából máig sem tudom, hogy ez igaz-e, mert egyébként akármennyire is megbizol abban akit szertsz, mindig ott van az a "mi lenne, ha mégis".


mi két-három éve vagyunk együtt, de tud elég furán viselkedni velem. néha annyira rideg, szinte nem érdekli semmi, és nem látok benne lelkesedést.

2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!