Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem fogja fel a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel a férjem, hogy a fogyás nem megy egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

A terhességeim alatt sajnos meghíztam, ez szoptatás alatt is így maradt. Eljárni nem tudtam mert ő nem akart a gyerekekkel lenni, amikor pedig magamtól tornáztam meg diétáztam, jelentősen fogyott a tejem.


Most anyósom nyugdíjas, heti 4x járok tornázni és szakember által összeállított étrendet követek. Van is eredménye centiben és kilóban is.


De a férjem szerint ez nem elég, szerinte ne egyek egyáltalán, akkor majd 2 hét múlva úgy fogok kinézni mint lánykoromban.

Folyton azt mondja, hogy ne csodálkozzak ha megcsal egy vékony nővel. Már a szex is csak kötelesség részemről, folyton úgy érzem hogy a hájamat figyeli vagy másra gondol közben.


Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem így megy? Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön a házasságunk?


2013. jún. 5. 10:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Ezen kívül semmit nem tudsz még tenni. Ha mindez amit csinálsz nem elég neki, akkor passz.


Esetleg mondd meg neki, hogy ne lepődjön meg ha megcsalod egy nagyf@szú niggerrel, akik köztudottam imádják a testes nőket.

2013. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton azt mondja, hogy ne csodálkozzak ha megcsal egy vékony nővel. "


Ugye azt válaszoltad, hogy ha ő kopaszodni fog, őszül, esetleg a kora miatt problémái lesznek a férfiasságával akkor te is megcsalod?


"Eljárni nem tudtam mert ő nem akart a gyerekekkel lenni,"


Na ezt szoktam én mantrázni, amikor beszólnak a férfiak, gyermektelen nők, hogy egyes anyukák miért hagyják el úgy magukat a szülés után, miért nem járnak el tornázni (azé' mert nem áll rendelkezésre a bébiszitter meg a bejárónő, aki addig ki is takarít). Meg jönnek azzal,hogy lehet otthon is tornázni a gyerek mellett.

Ja peeeeersze!!!! Hát ez nem is jutott eszünkbe, de jó, hogy valaki feltalálta a meleg vizet!!!!


Én amikor tornázni akartam, volt, hogy odajöttek az addig békésen játszó gyerekek, és ezt hallgattam: Gyerünk anya, egy kettő egy kettőőő.... a néni nem nyög így a videón... én is csinálhatom? Nézd de ügyes vagyok!!! Anya, nééééézd!!! Engem nézz!!!


De ez a videó a legjobb:

https://www.youtube.com/watch?v=TMqCH4hQj2c


Na meg persze a napi munka, háztartás, gyereknevelés után még arra vágyik az ember, hogy lefusson egy félmaratont és utána szexis ruhában csábtáncot lejtsen a kanapén elterülő férjének, aki aznap még a tányérját se volt hajlandó kivinni.


Úgyhogy mondd meg a férjednek, hogy csókoltatom és hamar úgy járhat mint az én volt férjem, akinek szintén kellett egy fiatalabbka egy kis félrekufircra (pedig nem voltam elhízva, de az ő hozzáállása is ilyen volt minta te férjedé), aztán szépen ki lett pattintva a lakásomból, elváltam tőle, aztán hiába tepert volna vissza, nem kellett nekünk.

2013. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

11: "Esetleg mondd meg neki, hogy ne lepődjön meg ha megcsalod egy nagyf@szú niggerrel, akik köztudottam imádják a testes nőket."


:-DDDDDD

2013. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön a házasságunk?

Te mindent megteszel, ő meg arra nem volt képes, hogy figyeljen a gyerekre, amíg tornázol. Így mégis mit várt? Akarta ő is a gyereket? Mert úgy jön le, hogy nagyon nem

2013. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi kilótól akarsz megszabadulni, de biztosan nem fog könnyen menni.


Én is elég sokat felszedtem, de azért reménykedem, hogy majd hamar lemegy. De már én is hallom, hogy majd megszülök és eljárok edzeni. Nem tudom, akkor mit fog szólni a férjem, ha nekem is elkezd apadni a tejem. Mert arról hallani sem akar, hogy tápszeres legyen a gyerek.


Egyébként a te férjed ennyire tökéletes, hogy nem tud egy kis terhességi hízást tolerálni?

2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet mondana, és így viselkedne a férjem, az lenne a megoldásom, hogy egy szép napon összecsomagolva várnák a cuccai a küszöbön.

Hogy miért?

Mert néha az enyém is megjegyzi, hogy volt már keményebb is a hátsóm, meg kisebb az úszógumim, de SZERET.

Nem emleget vékony nőket, meg ilyeneket. Ha megkérem rá, soha nem mondja azt, hogy ő bizony nem marad otthon vagy akárhol vmelyik gyerekkel, és magától is el szokta vinni őket. Igaz, én is elnézem neki a kis hülyeségeit (programok haverokkal, sörözés).

Igazából el sem tudom képzelni, hogy így viselkedjen velem :(. Azt meg főleg, hogy jó képet tudjak vágni hozzá.

Volt egy ilyen exem egyébként, na az le is lépett egy gebével. Javaslom, állj a sarkadra, és a kedves férjed talán észbe kap és abbahagyja a gyökérséget.

Talán azt is meg lehet játszani, hogy csináltatsz új frizurát, szerzel pár új ruhát, esetleg nem otthon várni mindent a segge alá tolva (nem tudom így van-e...).

2013. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet mondana nekem, repülne. Egyrészt mert tapló, másrészt mert hülye. Fogyókúrázott már? Ha igen, akkor tudná, hogy egészségesen nem lehet 2 hét alatt 10+ kilót fogyni. Ha sikerül, akkor vagy beáll jojóba utána (mert a szervezet nem tudja elviselni a koplalást), vagy a bőr ereszkedik meg, vagy az ember lesz teljesen K.O. energiaszintileg.

Másrészt meg milyen piti, tapló dolog már megcsalással fenyegetőzni. Na, én is vmi olyat szóltam volna vissza, hogy ő meg ne csodálkozzon, ha olyan emberrel csalod meg, aki értékeli és nem ilyen tahó.

2013. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen 2hetig koplalast javasol, gyanitom o nem az az edzos-fajta. Ebben az esetben en fognam magam, eljarnek edzeni, naphosszat az edzoteremben latott 8kockas hasu ferfiakrol beszelnek, akik erdekes, mindig mondjak, hogy egyre jobban nezek ki.

Csunya dolog, de valahogy muszaj megmutatni a ferjednek, hogy te nem a babuja vagy, akinek parancsolgathat, vagy akivel igy beszelhet.

Hozzateszem, en az ilyen embert azonnal elhagynam, de gyereket sem szulnek ilyennek. Gyerekkel mar nehezebb.

Miert hagyod, hogy igy beszeljen veled? Regen is ilyen volt? Allj a sarkadra!

2013. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó paraszt a férjed, már ne is haragudj. Elég begyöpösödött, ha a szexet csak egy vékony nővel tudja elképzelni, és azt várja el tőled, hogy azonnal leadj....
2013. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Az diéta első 1-2 hetén kívül heti 1 kilót lehet leadni normálisan, ha annál többet fogysz akkor csak izmot vesztesz. Meg pár nap koplalás után elájulnál. Ne csinálj semmit, diétázz tovább így ahogy addig és járj el tornázni de én a helyedben simán kiraknám ha ilyet mondana nekem. Az ilyen semmibe nem vesz csak most, hogy tudja hogy valamilyen szinten függsz tőle ki is tudja ezt használni. Tudja, hogy most akármit megtehet kénytelen vagy elviselni mert nehéz lenne lelépni de én bebizonyítanám az ilyen gyökérnek hogy inkább vállalom a nehézségeket minthogy ezt elviseljem.
2013. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!