Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől lett hirtelen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett hirtelen sokkal gyengédebb hozzám a férjem, miint eddig valaha? (több mint 30 éves házasságban élünk)

Figyelt kérdés

Gyerekeink már felnőttek, az ötvenes éveink második felét tapossuk.


A férjem újabban állandóan bújik hozzám, többször simogat és puszil meg, mint eddig valaha.Azt hozzá kell tenni, hogy nem egy túl érzelmes ember alapból sem, de most mintha nem is ő lenne.


Ez miért van? (ilyen "heves" talán még akkor sem volt, amikor megismert)



2013. jún. 3. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön arra gondolni ,hogy biztos van valakije .. és ezzel akar kompenzálni ,elterelni a gyanút .Lehetetlen,hogy fellángolt irántad,hogy esetleg átgondolta az elmúlt éveket és szeretne több szeretetet romantikát adni ? Te ,hogy viszonyulnál hozzá ? A gyerekeitek felnőttek,épp itt az ideje,hogy megint egymásra figyeljetek ;-) !
2013. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre az jutott az eszembe, hogy talán elkövetett valamilyen bűnt a kapcsolatotok ellen és bűntudatból.

De persze nem kell mindjárt negatívnak lenni.

Lehet attól is, hogy elgondolkozott, hogy miért volt eddig olyan, amilyen és most szeretne másmilyen lenni. Vagy rájött egy ilyen dolog, hogy vágyik erre. A gyengédségre, a szeretetre és azért adja, mert ő is ezt szeretné kapni.

De szerintem a pontos okát tőle kéne megkérdezni.:)

2013. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:

Én is csak tippelni tudok egy rövid történettel.

Későn ismertem meg édesapámat, mert szüleim elváltak miután megszülettem. Ottani féltesóm mesélte apunkról, hogy mostanában lett ilyen érzelgős, hogy már közel a hatvanhoz. Régebben nem ilyen volt.

Nem is nyújtom a storimat, a lényeg, hogy teljesen elképzelhető, hogy ahogy idősödik az ember, úgy jönnek elő a régi emlékek. Könnyebb neki is felidézni, hamarabb elsírja magát, gyengédebb lesz...hasonlók. Szerintem ez abszolut belefér.

Sőt még olyat is sejtettem az egészben, hogy rendezni akarja az életét. Ez lehet nem is tudatos, hanem ösztönös.

2013. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az impotencia békés kora felé haladva egyre több minden tűnik értékelhetőnek. A központi idegrendszer eddig gátolt és rég nem használt területei ùjra működésbe lépnek, s az AGY mint olyan ismét értelmet nyer a férfi létben.
2013. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D
2013. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!