Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnél találtam tablettákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnél találtam tablettákat, de nem tudom milyen, aki tudja bővebben lent?

Figyelt kérdés
Sárgás, kicsi kerek, és bele van irva hogy N9 1. Nem hiszem hogy valami fájdalom csillapitó mert akkor nem igy tartaná, ahogy ezt tartja.
2013. jún. 2. 13:20
1 2
 11/18 tetro ***** válasza:
80%
Ja értem. Bizonyára magánál hordja a szeretőjének a fogamzásgátlóját... Őőő... Ennek mi értelme is van?
2013. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Milyen a csomagolása, van-e illata a tablettának?
2013. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem viszed be egy patikába? Ott többet tudnának róla mondani.
2013. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

Létezik férfi fogamzásgátló is...


A legjobb ha megkérdezed a férjedtől, kérdező.

2013. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogja megkérdezni. A kérdésből kiderül, hogy a férj nem olyan helyen tartja, ami szemmel látható. Tehát a kérdező kutakodott a férje holmijai között. Ha ez nem így lenne, akkor simán rákérdezett volna nála, és nem itt. Szóval akárhogy is nézzük, itt sunyiság van,
2013. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Menj be a gyógyszertárban es kérdezd meg.
2013. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na?
2013. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ, majd ha megtudtam megirom hogy mi ez. Ha nyugtató, vagy fájdalom csillapitó lenne, nem ilyen módon és nem ilyen csomagolásban tartaná, azt nem irnám le hogy miben és hol....
2013. jún. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!