Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy terhes vagyok, ha így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt,2 éve vagyunk házasok.Nekem ő volt az első barátom(17 éves voltam,amikor megismerkedtünk,ő 34) és a régi életemet magam mögött hagytam miatta.

Előttem egy nőcsábász volt és azt hittem,hogy megváltozott végleg.De nem...

4 évig semmi gond nem volt,boldogok voltunk és nem volt senkije mellettem.De egy éve teljesen megváltozott,későn jön haza,nem beszélgetünk semmiről.Tudom,hogy megcsal és tisztában vagyok azzal is,hogy olyan vagyok neki,mint egy kiegészítő.Ha megyünk valahová,akkor jó,ha ott vagyok mellette,mert szép és csinos vagyok,de ennyi.

Az utóbbi évben elhidegült tőlem,de néhány hete együtt voltunk párszor és ma reggel lett 3 pozitív tesztem.

Nem tudom,hogy most mit csináljak és hogy mondjam el neki.

Akkor,amikor együtt voltunk teljesen olyan volt,mint régen és azt hittem,hogy akkor most változni fog a helyzet,de azóta még ridegebb velem,mintha nem is ő lett volna...



2013. febr. 17. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Szia!Mi van veled február óta?Megszültél vagy elvetetted a babát?HOgy alakult a helyzeted a férjeddel?
2013. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy"nezd**** mitcsinaltal!most aztan donts el h mi szeretnel!" de persze csak eloszor mutasd meg neki a tesztet
2014. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!