Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy terhes vagyok, ha így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt,2 éve vagyunk házasok.Nekem ő volt az első barátom(17 éves voltam,amikor megismerkedtünk,ő 34) és a régi életemet magam mögött hagytam miatta.

Előttem egy nőcsábász volt és azt hittem,hogy megváltozott végleg.De nem...

4 évig semmi gond nem volt,boldogok voltunk és nem volt senkije mellettem.De egy éve teljesen megváltozott,későn jön haza,nem beszélgetünk semmiről.Tudom,hogy megcsal és tisztában vagyok azzal is,hogy olyan vagyok neki,mint egy kiegészítő.Ha megyünk valahová,akkor jó,ha ott vagyok mellette,mert szép és csinos vagyok,de ennyi.

Az utóbbi évben elhidegült tőlem,de néhány hete együtt voltunk párszor és ma reggel lett 3 pozitív tesztem.

Nem tudom,hogy most mit csináljak és hogy mondjam el neki.

Akkor,amikor együtt voltunk teljesen olyan volt,mint régen és azt hittem,hogy akkor most változni fog a helyzet,de azóta még ridegebb velem,mintha nem is ő lett volna...



2013. febr. 17. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
98%

A megtévesztett tinikislány tipikus esete... Elrettentő példa lehetsz a magadfajtáknak.


Remélem, sok tizenéves naiv csitri látja ezt most.

2013. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó!:


Maximálisan egyet értek Veled.

2013. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
98%
Na az ilyen válaszokat nem értem, mint pl...tudom hogy megcsal, de szeretem...mi a fenét szeretsz rajta, és mit vársz tőle ezek után? Már rég ott kellett volna hagyjad, ehelyett hagyod hogy megalázzon, és most még terhes is lettél....elfogadtad ezt a helyzetet, és most panaszkodsz? Te választottad....
2013. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor szeresd továbbra is és tűrd, hogy megcsal! Agyrém.
2013. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
73%

Létezik az a férfi, akinek a megcsalást is megbocsátjuk.

Ehhez csodálatosnak kell lenni, jóformán alig létezik ilyen.


Az idősebb férfiak pedig nem ilyenek. Nekem mindig nálam 10-20 évvel idősebb párom volt és engem soha nem csalt meg senki.

2013. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, és kész. De ne várd, hogy ujjongani fog...
2013. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Na látom, a kérdező szépen lepontoz mindenkit, aki mondja, hogy miért hagyja magát megalázni, és még utána is szereti...

Hát akkor szeresd, és hagyd hogy hülyének nézzen, de látom annyi eszed sincs hogy védekezzetek, mit gondolsz majd, örül hogy terhes vagy?

2013. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
na kerdezo merre vagy? :D
2013. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
96%
Még csak 2 hsz-et töröltette ki, pedig dettóugyanazt ítam mint ti, csak 1-2 mondatba tömörítve.
2013. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem az ilyen embereket, megcsal, de te azért lefekszel vele ráadásul nem is védekeztek úgy hogy nem akartok gyereket?! Hol ebben a logika? Elég elrettentő látni az ilyen kérdéseket, hogy sok embernek semmi esze nincs, és a legszomorúbb, hogy ezzel egy 3. életét teszik tönkre ( a megfogan/megszületett gyerekét).
2013. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!