Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a férfiakat zavarhatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfiakat zavarhatja, emiatt kevésbé leszek neki vonzó?

Figyelt kérdés

Annyira szerelmes vagyok a férjembe, hogy akárhányszor rá nézek vagy beszélgetünk megkívánom, és zavarba is jövök, ilyenkor olyanná válok, mint egy kislány.

Valahogy szeretném ezt az energiát átformálni, hogy ne egy zavarodott kislány legyek, ha nem az érzésnek megfelelően, más módon kifejezzem ezt.

Régebben nem volt ezzel problémám, nem így viselkedtem, az utóbbi időben vettem észre, annyira, hogy ez elkezdett engem zavarni.

Nem tudom, hogy a férfiaknak tetszik az, ha zavarban van a nő.


okt. 15. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha flörttel pàrosul ez a kislányos bàj, kellőképpen fel tudja csigàzni a pasit...😉
okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Kínaiaknak tuti bejössz.


"A nőies formák egyáltalán nem számítanak, mert ezek már a felnőttkor sajátosságai, és a kínai férfiakat csakis a kislányos dolgok izgatják. Imádják, ha a nők bébihangon gügyögnek, ha bársonyos a bőrük, mint a babáknak, ha duzzognak és biggyesztik az ajkukat, mint egy ötéves, ha felváltva szégyellősek és pimaszok, egyszóval, ha gyermetegen viselkednek.


Míg a nyugati hímek a hosszú lábú, széles csípőjű, keskeny derekú, nagy mellű és kihívó tánckari macákra buknak, a kínai táncosnők lába egyáltalán nem látható a színpadon, mellüket láthatatlanná lapítják, piruló orcájukat s rajta a leányos grüberlit szemérmesen ruhaujjuk és kecses kicsiny kacsóik mögé rejtik. Innen pillognak kacéran csillogó szemmel az elbűvölt ifjakra, akiket bájaik szenvedélyre lobbantottak.


A kínai irodalom férfiideálja talpig selyembe burkolt, enyhén nőies, kissé kótyagosan lankadt... no és persze gazdag porcelánfigura. Tény, hogy a regényekben ennél heroikusabb alakok is előfordulnak, vaskos háryjánosok, vérszomjas nagyevők, nagyivók, nagyéletűek, ám ezeknek másfajta nőkkel, mint alantas nimfomániásokkal vagy kerítőnőkkel nem is lehet kapcsolatuk: Az efféle némberek persze a könyvekben mindig dicstelen véget érnek (általában a hős keze által), és a hős szerencsére sosem jut el a szennyes testi kapcsolatig. A "derék legény", az amerikai rögbiző, nagypofájú sörissza kínai megfelelője valahogy nem piszkálja a tinédzserlányok erotikus fantáziáját, miközben pénzes, úri és finomkodó vetélytársa learatja az összes babért."

okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Energiaátformálás: házimunka, sportolás, hobbik pl.
okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen szánalmasan buta, "elpiruló, prüntyögő kisnő vagyok" kérdésekből mindig árad a lúzerpasi energia, hogy egy ilyen írta ki a vágyálmait. Bocsi, de tényleg.
okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez vmi felületes házasság?

A leírásod alapján olyan mintha még félig idegenek lennétek a kapcsolat elején.

okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a megismerkedésünkkor és még utána 1-2 hétig voltam rettenet zavarban a férjem előtt, mert marhára bejött és azt hittem, a homlokomra van írva:) pedig nem vagyok mai csirke.

Azért amióta együtt élünk, majd összeházasodtunk, ez a zavar nagyon rég elmúlt.

Neki pont az jön be, amikor levetem minden gátlásomat.

tegnapelőtt 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!