Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eddig gyanitotta de nem tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig gyanitotta de nem tudta pontosan h szeretom van azert baszogatott, most nincs szeretom es emiatt buvalba*ott vagy ezer csesztet?

Figyelt kérdés

Nem buktam le de otthon eleg semlegesse va.tam miota szeretom lett, ezert kaptam a cseszteteseket h nem vagyk erzelmile jelen. Utanna kidobtam a szeretom h ne legyen lebukas erre most azert nem vagyok jelen erzelmileg mert nem tudok onfeledt lennj emiatt, mert hianyzik.

Hogy lehet ebbol jol kijonni? Vagy mostmar konyveljem el h a hozasllasom ilyen marad?



#érzés #otthoni gondok
ma 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A szerető az alapállás. Ha az van, akkor minden rendben. Ha nincs, akkor búvalbszott leszel és nem jó otthon. Vedd vissza a szeretőd és minden rendben lesz.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont a szerető egy kapcsolat rákfenéje.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mecsalással véget ért a kapcsolatod. Lehet ezt még húzni, de jobb már nem lesz.
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
🐛🪱
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Igazi aljas gerinctelen nyomorék vagy, csakhogy tudd, ha eddig nem tudtad volna.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy keresel olyat, aki mellett nem vágysz szeretőre? Ha nem azért kell a szerető, mert maga a csalás, a titok hoz lázba, akkor minek lennél olyan kapcsolatban, ahol a szerető a boldogságod kulcsa?
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ért véget a kapcsolata. Kell neki egy szerető. Nem értitek.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát otthon vagy közömbös vagy, vagy búval b.szott. De jó lehet a házastársadnak lenni... :)
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!